آموزش حل ارور HTML link url don’t match FTP dir در افزونه upload to ftp

سلام دوستان
من یه هاست دانلود خریدم و متصلش کردم به سایت خوم و یه اکانت ftp ساختم
الان که میخوام افزونه upload to ftp رو فعال کنم با خطای HTML link url don’t match FTP dir مواجه شدم
لطفا کسی اگه چیزی میدونه بابت این مشکل بگه

سلام مهدی عزیز به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید
این ارور مستقیم مربوط به این میشه که شما آدرس هارو درست داخل تنظیمات وارد نکردید ، دوباره بررسی کنید و آدرس ها رو به درستی وارد تنظیمات کنید تا مشکلتون بر طرف بشه واضح تر بگم آدرسی که توی ftp dir وارد میکنید مطابق با ادرس http وارد شده نیست. باید مسیر پوشه رو درست وارد کنید
موفق باشید

خیلی ممنون از پاسخگویی تون .
آدرس هاست دانلود رو به ساب دامین تغییر دادم ، و هر جا آدرسی ازم خواست قشنگ با ساب دامین چک کردم به نظر که تناقضی وجود نداره
واقعا نمیدونم چرا داره خطا میده

سلام / ایمیل بزن بهم و ادرس آنی دسک ات را بهم بده ، تا برات درست کنم / ایمیل

همچین ایمیلی وجود نداره!!!
اگر این خطا را دریافت می‌کنید، شاید نشانی گیرنده شما کار نمی‌کند یا دیگر وجود ندارد.

سلام ، جناب شعبانی عزیز ، ممنون میشم راهنمایی هارو داخل انجمن انجام بدید تا دوستان دیگری هم ک مشکل رو دارن بتونن استفاده کنن

سلام
سعی کنید ssl هر دو هاست رو فعال کنید،
و برای هر دو دقیقا با https توی url استفاده کنید.

یا از افزونه Media from FTP استفاده کن، چون اگه اشتباه نکنم اینی که گفتی خیلی وقته اپدیت هم نشده غیر ازینکه جدیدا اپدیت داده باشه من خبردار نشده باشم.

دوست عزیز
همه این ارور بخاطر تعریف اشتباه کاربر اف تی پی از داخل سی پنل هست.
توی سی پنل وقتی گزینه ftp account را زدید و میخواید کاربر جدید وارد کنید، حتما آدرس را مثل زیر وارد کنید ::
Yournam/public_html

بعد توی افزونه، بخش لینک را خالی بزارید.
بازم اگر مشکل حل نشد، ایمیل بدید

~ ایمیل توسط @arta حذف شد. یادداشت: قوانین و مقررات را مطالعه کنید ~

سلام من هم این مشکل رو دارم اگه میشه با انی دسک به هم وصل شیم و این مشکل رو برام حل کنید

سلام @phd عزیز
خوش اومدی به انجمن سون هاست. :slight_smile:

پیشنهاد میکنم در ارتباط با سوالتون این تاپیک هارو مطالعه کنید:

سلام با موفقیت انتقالش دادم ولی فایلها تو پوشه هاست اصلی آپلود میشن و باید به صورت دستی انتقال داده بشن…من میخوام به صورت خودکار این روند انجام بشه…

سلام

تجربیات @Angel در این زمینه میتونه کمک کننده باشه.

سلام با موفقیت انتقالش دادم ولی فایلها تو پوشه هاست اصلی آپلود میشن و باید به صورت دستی انتقال داده بشن…من میخوام به صورت خودکار این روند انجام بشه…