آموزش نصب و تنظیم گواهی اس اس ال در سی پنل

سلام
من یک گواهی SSL خریدم ولی بلد نیستم روی هاست سی پنل نصب و تنظیمش کنم و متاسفانه نمیدونستم اگر از سون هاست گواهی اس اس ال بخرم رایگان برام نصبش میکنن روی هاستی که از خودشون تهیه کردم :frowning:
به خاطر هزار تومن تخفیف رفتم از هاستینگ دیگه ای گواهی تهیه کردم حالا پشتیبان اون هاستینگ میگه (باید سرویس هاست رو هم از خودمون تهیه کنید تا گواهی رو براتون رایگان نصب کنیم و در اکثر هاستینگا همین قانون هست قیمت های هاستاشونم خیلی غیرمنطقی هست) دیگه به پشتیبانی سون هاست تیکت ندادم مزاحم بشم حالا موندم چکار کنم لطفا کمکم کنید

مستندات رو تیکت کنید

درود

اول از همه، با خرید گواهینامه اس اس ال چه میزبانی آن در سون هاست باشد و چه در شرکت دیگری، به صورت رایگان برای شما نصب خواهد شد. جدا از اون، در هر کدام از بسته های هاست در سون هاست، گواهینامه رایگان ارایه میشه و نیازی به خریداری این سرویس ندارید.

موفق باشید

2 پسندیده

واقعا برام جالبه که سون هاست این کار رو بدون هزینه انجام میده خیلی عالیه
من میخوام نماد دو ستاره بگیرم برای همین اس اس ال خریدم چند ماهی از اس اس ال رایگانتون هم استفاده کردم خیلی خوب بود و نماد اعتماد یک ستاره رو گرفتم اما چون کسب و کارم رونق گرفته تصمیم گرفتم گواهی بخرم و نماد اعنماد رو دو ستاره کنم سون هاست بیشتر از یک هاستینگ معمولی خدمات میده امیدوارم همیشه باشید

اما متاسفانه من گواهی رو از جای دیگه تهیه کردم ناچارم یا هزینه کنم یا خودم یاد بگیرم

1 پسندیده