آیا ایجاد اسکیما برای محصولات یک سایت فروشگاهی در سئو تاثیر داره ؟

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
من یه فروشگاه اینترنتی دارم محصولات زیادی هم داره شاید حدود 2 هزار تا محصول. ولی براش افزونه اسکیمارو نصب نکردم و تنظیمات رو انجام ندادم.
چون اگه بخوام الان انجام بدم فکر میکنم باید تک تک محصولات رو ادیت کنم و وقت گیر هست.
میخواستم بپرسم بنظرتون روی سئو ، انجام اسکیما تاثیر داره و ارزش وقت گذاشتنو داره ؟
ممنون

سلام رضا جان
ببینید اسکیمای درست هم باعث میشه موتورهای جستجو بهتر محصولات شمارو بخونن و از همه مهمتر بهتر نمایش بدن !!! خیلی مهمه که یوزر چی میبینه وقتی سرچ میکنه ، من خودم به شخصه بیشتر از صدبار تجربه کردم سایت وقتی ستاره دار میشه یا اسکیمای محصول درست معرفی میشه ورودی و کلیک خور توی نتایج به شدت بالا میره ،
کاربر دید بهتری داره به این مورد ، توی تصویر زیر سه مورد سایت رو مشاهده کنید ک اسکیمای مختلف دارن ، هم امتیاز دهی گوگل شدیدا فرق داره توی هر سه مورد هم بدون شک دید کاربر

خوب حالا توی ادامه این تصویر رو ببینید ک وقتی شما بین هزاران نفر دیده بشی و تفاوتی داشته باشید چقدر فرق داره ؟

6 پسندیده

سلام بنده از اسکیما رنک مث پرو استفاده میکنم ولی آشنایی با اسکیما ندارم، بنده از روش اینکه متن مورد نظر خود را تایپ کرده برترین سایت ها رو نمایش داده یکی رو لینک اش رو کپی کرده و ایمپورت میکنم در سایتم .
آیا این روش پاسخ میدهد ؟

سلام
ممنون از توضیحاتتون
نمیدونستم انقد تاثیر داره
میخوام از افزونه WP Schema Pro برای سایتم که ادرسشم https://haftrange.com هست استفاده کنم توی انجمن آموزش این افزونه هست ؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه آموزش این افزونه در انجمن موجود نیست.
اما میتونید در گوگل پیدا کنید:

2 پسندیده