آیا زمان ارائه نسخه amp در ووکامرس فرا رسیده؟

سلام
برای سایت فروشگاهی ووکامرس آیا الان وقتشه نسخه amp رو راه اندازی کنیم؟ :face_with_raised_eyebrow:

بزرگترین مشکل amp سبد خرید هست که معمولا کار نمیکنه اما این مشکل هم به تازگی حل شده فقط یه مقدار سفارشی سازی و فارسی سازی نیاز داره
من به صورت آزمایشی توی این سایت که واسه شن بازی م هست و جنبه آزمایشگاهی رو برام داره اجرا کردم
**[پیراهن کتان آبی](https://pirahanco.ir/shop/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85-%D9%81%DB%8C%D8%AA-c403/amp/)**

ممنون میشم اگه نظر خودتون رو بگید و همچنین اگه کسی بتونه تغییرات گفته شده رو انجام بده هزینه اش رو اعلام کنه

سلام ، amp بدون شک میتونه نقطه مثبتی باشه برای یک وبسایت اما وقتی پای فروشگاه میاد وسط میتونه مشکلات زیادی رو همراه داشته باشه ، بیشتر برای وبلاگ و سایت های خبری مناسب هست تا یک فروشگاه اینترنتی ، بنابر این به نظر من اگر میخواید فروشگاهتون مشکل نخوره استفاده نکنید!

2 پسندیده

سلام
برای یه سایت موزیک که قالب بهینه و رسپانسیو داره، استفاده از افزونه amp خوبه یا نیازی نیست.

سلام ، چک کنید اگر مشکلی برای باکس دانلودتون پیش نمیاد بد نیست ، ولی در نظر بگیرید در حالت امپ مواردی مثل پلیر آنلاین احتمال زیادی دارن ک از کار بیفته ، تمام این موارد رو در نظر بگیرید ، اما چون برای سایت موزیک ورودی موبایل بالایی هست میتونه عالی باشه

1 پسندیده