اتصال ایمیل اکانت هاست به اکانت جی میل

بعد از ساختن اکانت ایمیل در هاست میخوام اون رو به جیمیلم وصل کنم. در جیمیل دو گزینه میخواد که نمیدونم چی باید قرار بدم: یکی smtp server و یکی port.
راهنمایی لطفا

سلام @mdehnavi عزیز
خوش اومدی به انجمن سون هاست. :slight_smile:

وارد سی پنلتون بشید، قسمت اکانت های ایمیلتون برید، بر روی دکمه Conneted Devices کلیک کنید، و مقادیر رو در جیمیل جایگزین کنید:

1 پسندیده

خیلی ممنونم
این مورد اوکی شد. :smiley: :

الان برای اینکه بتونم از طریق اکانت جی میل خودم پاسخ بدم ایمیل ها رو، وارد قسمت Check mail from other accounts در جی میلم شدم. این بار مقادیر دیگری را می خواست که احتمالا مربوط به مقادیر جدول سمت راست از عکسی که فرستادید می شه. تقریبا همه گزینه ها را تست کردم اما با خطای There was a problem connecting to mail.saiteto.com
Server returned error: “We were unable to locate the other domain. Please contact your other provider.” روبرو شدم!!!

سلام

خیر دوست عزیز، اون جدول مربوط به Non-SSL هست که نیازی برای استفاده ندارید.
در سی پنلتون، در بخش ایمیل، بر روی Email Deliverability کلیک کنید و به قسمت Manage برید.

سپس مقدار تصویر زیر رو، جایگزین آدرس سرور در جیمیل کنید:

مقدار موردنظر در تصویر فوق: melon.7ho.st هست.

1 پسندیده

ممنونم
بسیار دقیق و کاربردی فرمودید
با اولین امتحان درست شد :pray: :pray: :pray:

برای verify ایمیل هاست در جیمیل کد یا لینک تاییددر ایمیل ارسال شد توسط جیمیل نمی بینم. متن ایمیل را میفرستم:

(نکته: ادان دامین انجام داده ام )

متن ایمیل نشد چون لینک زیادی داشت

لطفا تمامیه نوشته هاتون رو در قالب یک پاسخ ارسال کنید.

ببینید در کل شما با این تنظیمات میتونید 2کار انجام دهید:

• دریافت ایمیل های دامین شخصیتون در جیمیل
  • ارسال از دامین شخصیتون توسط جیمیل

برای هردوی این موارد، تمامیه تنظیمات بالا کافیست.

1 پسندیده

ممنون و تشکر از پاسخگوییتون

1 پسندیده

موارد رو بررسی کنید و اگر سوالی داشتید، همینجا مطرح کنید.

زمانیکه ایمیل اکانتی رو برای چک کردن در جیمیل اضافه میکنید، یه تیک برای امکان ارسال توسط همون ایمیل اکانت هم فراهم میشه که با ارسال ایمیل توسط گوگل، به 2طریق وریفای میشه:

• کد موجود در ایمیل
  • لینک موجود در ایمیل
1 پسندیده

من تمام این موارد رو انجام دادم ولی همچنان ارورر میده There was a problem connecting to hostname

ای پی سرور رو زدم باز همین اررور رو میداد

حتما بلاک شدید.
از تو ناحیه کاربری از منوی ابزار ها روی رفع انسداد آی پی کلیک کنید و بررسی کنید.

1 پسندیده

چک کردم و بلاک نیستم

به جای smtp server ای پی سرور سون هاست رو میزنم اررور زیر رو میده:
Couldn’t reach server. Please double-check the server and port number.