اتصال به ربات nextposts

سلام دوستان کسی از سیاست ربات nextpost اطلاعی داره ؟
من قبلا بدون پروکسی به راحتی وصل میشدم به این اسکریپت و اکانت اینستاگرامی برام وصل میشد ، با تغییر سرور دیگه وصل نمیشه و پروکسی ازم میخواد !!!
ممنون میشم بتونید مشکلمو حل کنید
یه مشکل دیگه ای هم که هستش اگه حتما باید پروکسی استفاده کنم میتونید بگید از کجا پروکسی تهیه کنم ؟

1 پسندیده

سلام

اول از همه باید مطمین بشین که آی پی شما توسط اینستاگرام مسدود نشده. روی سرور های اشتراکی برای این نوع استفاده حتما باید آی پی اختصاصی داشته باشید.

در مورد پراکسی، بهترین کار این هست که سرور مجازی تهیه کنید و خودتون پراکسی رو درست کنید. وقت کردم آموزش ساخت پراکسی رو روی سرور مجازی براتون میزارم.

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
چطور میشه فهمید که ای پی توسط اینستاگرام مسدود شده ؟
ممنون میشم اگه اموزش درست کردن پروکسی رو قرار بدید ، میشه روی یه سرور مجازی هم پروکسی تلگرام و هم اینستاگرام داشت ؟ محدودیت تعداد ندارن ؟

درود
تنها راهش اینه که آی پی اختصاصی رو خریداری کنید و تست کنید. روشی نیست که بشه فهمید.

می تونید هر دو رو همزمان داشته باشید.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر من یک سال تمام با این اسکریپت در گیر بودم

1. ای پی اختصاصی میتونه کمکتون کنه طبق گفته آرتای عزیز
    2 . از هاست ایران استفاده کنید. البته شانسیه بعضی وقتا 200 تا اکانت اضافه کنید کاری نداره بعضی وقتا گیر میده
    3 . اگه از هاست سی پنل استفاده میکنید فقط پروکسی با پورت 80 رو قبول میکنه و بقیه پورت ها محدود هستن

نکته دیگه این هستش که برای اتصال به اینستاگرام از یک api جدا استفاده میشه بخاطر همین اینستاگرام گیر میده

در حالت کلی به نظر من اگه از اسکریپت استکپست استفاده کنید خیلی بهتر و کار آمد تر هستش

پیشنهاد من هم استفاده از سرور مجازی هستش

1 پسندیده