ارتباط با سرور از طریق وردپرس

سلام. وقت بخیر.
می خواستم یک جعبه ای مانند جعبه جستجو در سایت بزارم …البته قالبش رو میگم و نه عملکردش رو…حالا از کاربر بخوام یک عبارت در جعبه وارد کنه و من این عبارت رو بگیرم و در پشت صحنه سایت بر روی سرور ببرم و روی سرور بر روی اون یک عملیاتی انجام بدم و جواب رو واسه کاربر برگردنم.
مثلا فرض کنید کاربر عبارت “salam” رو در کادر میزنه و من برنامه ای با نام prog.py دارم که این عبارت را میگیرد و بر روی آن یک پردازش انجام می دهد و خروجی یک فایل تکست به من می دهد و من باید این رو به کاربر نشان بدهم.
چه دستور یا دستورات یا روشی رو باید پیاده کنم واسه این عملیات.
امکانش هست راهنمایی کنید.
ممنون

سلام و درود

این مورد رو @Hosein عزیز بهتون در صورت امکان کمک خواهند کرد

1 پسندیده

سلام خدمت شما
باید کد نویسی انجام بدید
اون چیزی که در وردپرس ثابت هست , سرچ باکس ها بصورت آجاکس میان اطلاعات را از دیتابیس دریافت میکنند
یعنی چی؟ یعنی اینکه کاربر شما میاد کلمه " دانلود رام گوشی ایکس " رو جستجو میکنه
بصورت زنده میاد اطلاعات را از دیتابیس دریافت میکنه حالا بر اساس فیلتری که نوشته شده و مشابه و یا کلمه کلیدی رو پیدا میکنه
خیلی سربسته توضیح دادید
این برنامه ای که نام بردید چی هست؟
فایلی که میخاد به کاربر نشون بده از پیش آماده شده یا میخواد بسازه
من متوجه نشدم کاربردش چی هست ولی این نکته که اطلاعات از دیتابیس قابل دریافت هست و میتوان کلمه کلیدی را با فایل در دیتابیس ذخیره نمود و موقع جستجو لینک دانلود فایل را ارائه دهد توجه کنید

3 پسندیده

سلام. خیلی ممنون از شما هستم بابت پیگیری.
نگاه کنید من یک آدرس یو آر ال میخوام از کاربر بگیرم توی سایت وردپرسی خودم و سپس اون رو از طریق یکسری دستور به یک سرور مجازی بفرستم. مثلا آدرس رو بگیرم و به یک سرور دیگه بفرستم تا اون سرور پینگ بزنه و بعد جواب پینگش رو من برگردونم دوباره به سایت اصلی وردپرس و به کاربر نشون بدم.
حالا می خوام ببینم چطوری این یو آر ال از سایت وردپرسی خودم به اون سرور مجازی ارسال کنم؟
دستورش چیه؟ الان با چه دستور و روشی این آدرس رو بفرستم به اون یکی سرور؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.