ارسال کالای فروشگاه اینترنتی

سلام دوستان
برای ارسال کالای فروشگاه اینترنتی خودم میخواستم بدونم چه شرکتی بهتره؟
من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام بر شما
یکم سوالتون شفافتر میپرسید؟ از جایی میخواید خرید کنید؟ ترجیحا دیجیکالا نباشه.

1 پسندیده

منظورم اینه خودم فروشگاه اینترنتی میخواستم راه اندازی کنم میخواستم بدونم برای ارسال کالا از چه شرکتی استفاده کنم بهتره؟

احتمالا منظورت شرکت باربری .
به نظرم بهترین روش ارسال از طریق پست یا تیباکس چون کاربران بیشتر به این دو اعتماد دارند .
بهتر موقع خرید به کاربر انتخاب ارسال از طریق پست یا تیباکس بدی .

اگر کاربر بخواد از پست یا تیباکس خرید کنه محصول و میان ازم میگرن قبل از خرید؟
یا از قبل تعدادی باید دستشون باشه؟
(سوال کمی مبتدی هستش ولی تجربه ندارم واقعا :sweat_smile:)

شما خودت شخصا میبری تحویل پست میدی .

1 پسندیده

سلام
مشخص کنید که چه محصولی رو می خواین بفروشید ؟

مشتریاتون بیشتر تهران هستن یا همه جا ؟

محصول فعلا مانتو زنانه هستش و اینکه فقط تهران

آها. خب واسه این منظور بله راه حلش استفاده از شرکت تاپین هست با ادرس tapin.ir
همچنین yarbox.co

که من با شرکت دومی کار نکردم،
روند بدین صورته که شما فاکتور رو چاپ میکنی، کالا رو بسته بندی میکنی، از طریق سایت حالا شخص میتونه پرداخت درب منزل رو بزنه و این شرکت میره درب منزل کالا رو پرداخت میکنه(اگه که بعد کرونا این قابلیتو برنداشته باشن)، یا که شخص تو سایت شما پرداخت میکنه و شما خودتون میرید تو سامانه اینا وزن و مشخصات رو ثبت میکنید از طرف اداره پست حدود ساعت 11 میان آدرس شما کالاها رو جمع آوری میکنند.

4 پسندیده

راستی سایت تیپاکس هم سایت خیلی خوبیه قیمتاشونم خوبه، هم اینکه خودشون میتونن بسته بندی کنن هم اینکه میان خودشون جمع اوری میکنن.
https://tipaxco.com/

و سایت www.zagma.ir هم هست باید مستقیم باشون تماس بگیرید ولی خب اینا انبارداری هم دارن، یعنی محصولاتتون انبار میکنن دیگه هروقت خواستید میفرستید.

و درنهایت یارباکس فقط برا تهران سرویس میدن.

2 پسندیده

من خودم از تیپاکس استفاده کردم یه بار که حتی برام محصول رو نیاوردن
از دوستان هم شنیدم که اصلا راضی نبودن
قیمتش هم از شرکت پست بیشتره
راستی چرا خوده شرکت پست رو معرفی نکردین اقا @Ershad
قصد تخریب نداشتم
تجربه شخصی بود
با تشکر

1 پسندیده

مراجعه حضوری تیپاکس آره خیلی هزینه رو میبره بالا، و نسبت به پیشتاز نمی ارزه، ولی خب سایتی که معرفی شد قیمت مناسبی دارن نسبت به سیستمای دیگه.

البته این سیستم جمع اوری خود پست هم که میگید یکی دیگه از شیوه هاس، گمونم فرمی پر میکنی باشون قرارداد میبندی و میان جمع میکنن میبرن، یکی از دوستان باش کار میکرد راضی بود. من خودم کلن از سیستم پستی کشور ناراضی ام و بوی …هبرداری رو توش میشه حس کرد:)

متاسفانه فرصت بررسی همه سیستمارو نداشتم، ممکنه سیستمای دیگه ای هم وجود داشته باشه، که هرکدوم مزایا و معایب خودشونو میتونن داشته باشن.

3 پسندیده

در مورد cod.ir هم یک تحقیق بکن. زنگ بزن با دفترشون صحبت کن ببین شرایطشون چی هست.

بهترین کار اینه که این سوال رو تو انجمن شاپکیپر یا پرشین تولز مطرح کنی. اونجا کاربراش بهترین فروشگاه دارای اینترنتی ایران هستند و تجربشون تو این موارد خیلی زیاده.
البته شاپکیپر یک کمی ضعیف شده ولی پرشین تولز خوبه.

1 پسندیده

سلام
از شرکت های واسط استفاده نکن، از مشتری سفارش بگیر و خودت ببر نزدیک ترین دفتر پست یا دفتر پیشخوان و پستش کن هم سریعتره و هم ارزون تر و حتما بگو سفارشی می خوام ارسال کنم وگرنه پیشتاز برات میزنن که گرون تر از سفارشی هست.

4 پسندیده

از شرکت های ارسال کالا که در واقع نقش واسط رو بازی میکنن، استفاده نکنید…

بهترین کار اینه که توی تنظیمات ووکامرس در ادمین وردپرس، گزینه های ( پست سفارشی - پست پیشتاز - تیپاکس - پیک موتوری ) رو تنظیم کنید.

از مشتری که سفارش گرفتید، خودتون ببرید به نزدیک ترین مرکز پستی تحویل بدید…
واسه پیک موتوری هم میتونید از " اسنپ باکس " استفاده کنید…

2 پسندیده