ارور در فعال سازی قالب

سلام وقت بخیر
من امروز سایتم ناگهانی بهم ریخت و در نهایت فقط یه ارور

((   **Fatal error**: Uncaught Error: Call to undefined function is_woocommerce_shop() in /home/olgoyera/public_html/wp-content/themes/seil/page.php:10 Stack trace: #0 /home/olgoyera/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include() #1 /home/olgoyera/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/olgoyera/...') #2 /home/olgoyera/public_html/index.php(17): require('/home/olgoyera/...') #3 {main} thrown in **/home/olgoyera/public_html/wp-content/themes/seil/page.php** on line **10**  ))

رو نمایش داد و وقتی قالب رو عوض کردم دوباره درست شد اما همینکه این قالب رو فعال میکردم دوباره این ارور داده میشد
نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه اما من حتی بروزرسانی قالب رو هم نصب کردم اما درست نشد و مشکل از افزونه ها هم نیست چون همه رو غیر فعال کردم اما هنوز این ارور بود فقط فقط از قالبه چون وقتی یه قلب معمولی خود وردپرس رو فعال میکنم درست میشه
لطفا در برطرف کردن این مشکل راهنماییم کنید
ممنون

وقت بخیر

یه سری از فایل های پوسته شما در مسیر انتظار رفته حاظر نیست.
فایل های پوسته رو با جدیدترین نسخه بروز کنید.

عذر میخوام میشه یکم کامل تر راهنماییم کنید؟ :pray:
دقیقا باید چیکارکنم؟؟

وقت بخیر

قالب رو از کجا تهیه کردید؟ یکبار دیگه نسخه اصلی رو دانلود کنید و از طریق هاست تمامی فایل های پوسته رو جایگزین کنید تا فایل هایی که وجود ندارد اصلاح بشن.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
من قالب رو در هاست حذف کردم و مجددا بروزرسانی قالب رو نصب کردم اما مشکل برطرف نشد و همون ارور را نمایش میده
راه حل دیگری ندارد؟

یکبار همه افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید بازم مشکل هست. امکان داره اختلال داشته باشه با یکی از افزونه هایی که نصب کردید.

الان مشکلی که سیستم تشخیصش میده اینه که تو فایل wp-content/themes/seil/page.php خط ۱۰ یک تابع غیر قابل مشخص که توسط وردپرس قابل خواندن نیست در حال فراخوانیه. این می تونه واقعا مشکل خود پوسته باشه، یه سری فایل های پوسته کم باشه (این می تونه یه افزونه هم باشه که برای کار کردن باید با خود قالب نصب بشه) یا افزونه دیگه ای این اختلال رو ایجاد کرده.

از این ۳ حالت خارج نیست.

1 پسندیده

همه افزونه هارو هم غیر فعال کردم، و دوباره چک کردم اما همون طور بود
همه افزونه هایی هم که در بسته نصبی قالب هستند هم فعال کردم اما درست نشد
ظاهرا باید کلا قید این قالب رو بزنم

1 پسندیده