ارور دیتابیس مرتبط با ووکامرس به شدت مهمه - وردپرس

سلام روز بخیر. حجم پیام ها و صحبت ها زیاد شد دقیقا متوجه نشدم به چه شکلی مشکل رو حل کردید.
تغییر سرور از ایران به آلمان و چه موارد دیگه رو انجام بدیم؟

با هاستینگ صحبت کردم میگه یکسری از افزونه ها از سرور ایران نمیتونن api از خارج از کشور بگیرن و اینا.
این افزونه ها که این کار رو انجام میدن کدوم افزونه ها هستند؟

خوشحالم که مشکلتون رفع شد .
نکته مهم این موارد و مشکل ها اینه که به خیلیا بگی همه ادعای سلطان بودن ووو دارن .
نمیتونن رفع کنن.

همین که شما بتونید بهتر استفاده کنید کافیه .
تنها تو ایران که میترسن اطلاعات رو رایگان در اختیار دیگران بزارن .

خیلی از افزونه ها هستند . نمونه بارز خود ووکامرس
یا acf
یا
litespeed
من همیشه به همه پیشنهاد م هاست خارج از ایران

خوشبحالت که هاستینگ اینو میدونست و بهت گفتن . ما که هزار بار تیکت زدیم به پارس پک گفتیم سایت مدام از دسترس خارج میشه ارور هم براشون فرستادم نمیدونستن !!! که مشکل از سرور داخله . برای اینکه از سر باز کنن میگفتن اسکریپتتون مشکل داره برید درستش کنید . ما همه راه های بهینه سازیو رفتیم بازم با قطعی مواجه میشدیم. پارس پک به اون عظمت حالیش نشد … یک ماه تمام از استرس داشتیم دیوونه میشدیم . این دوستمون کمک کرد . همون هاست آلمان رو بگیرید مشکل حل میشه

سلام
جداول دیتابیس افزونه رو هم پاک کردی؟
اگه نه میتونی از افزونه Plugins Garbage Collector (Database Cleanup) استفاده کنی

1 پسندیده

دوست عزیز این ایراد مربوط به ارتباط ووکامرس و قالب هست . ربطی به دیتا بیس ندارد که بخواهین پاک کنید

البته پبشنهاد میکنم از این افزونه پیشنهادیتون هم استفاده نکنید
چون 2 سال بیشتر آپدیت نشده

اگه همچنان مشکل داری یه نکته مهم هست و اونم قالب impreza روی سایتت.
پیشنهاد میکنم نسخه ارجینال تهیه کنید بدون ioncube .
خواستید بگین تا راهنمایی کنم. چون ژاکت و راستچین کد میکنن و در روز در ساعتهای معینی به سایت شما سر میزنه تا بررسی کنه کد فعال
شاید یکی از دلایل مشکلات شما این هم باشه

و یک نکته دیگر بجای [WP Rocket از litespeed استفاده کنید و حتما memcash رو هم فعال و تست کنید

نه مربوط به قابلیت hpos ووکامرسه که در نسخه ی 8.2 اضافه شده … مرتب ارور دیتابیس میده . اون باعث شد کانکشن ها بیش از حد بالابره . ووکامرس رو بردم به نسخه 7.5 فعلا مشکلی نیست تا ببینیم باید چکار کنیم .

hpos در نسخه 9 کامل میشه که بهینه کردن جداول دیتا بیس برای جداسازی دیتای محصولات و جداول دیگر هست .
خوب میتونید در بخش پیکربندی و بخش امکانات و بخش ذخیره‌سازی داده‌های سفارش

میتونی تفکیک کنی تا از نسخه قدیم دیگه استفاده نشه و بهبود ببخشه

ظاهرن تداخلی وجود داره با پلاگین ها . مرتب دارم بررسی میکنم . hpos

امروز ارور های قبلی برگشت …
من تصورم این هست که اتفاق دیگه ای میوفته که باعث بروز این خطا میشه . شاید ربطی به ووکامرس نداشته باشه . 15 تا ارور داد الان پشت سر هم

[22-Jun-2024 11:29:15 UTC] WordPress database error Commands out of sync; you can’t run this command now for query UPDATE wpchk_options SET option_value = ‘a:1:{i:0;s:29:"{{WP_PLUGIN_DIR}}/woocommerce";}’ WHERE option_name = ‘_transient_jetpack_autoloader_plugin_paths’ made by shutdown_action_hook, do_action(‘shutdown’), WP_Hook->do_action, WP_Hook->apply_filters, Automattic\Jetpack\Autoloader\jp59f5c332215630617c6834bf06f2cc8d\Shutdown_Handler->__invoke, Automattic\Jetpack\Autoloader\jp59f5c332215630617c6834bf06f2cc8d\Plugins_Handler->cache_plugins, set_transient, update_option

بازدید زیادی ام نداریم . چون در بازه مشخصی ارور نمیده یعنی الان اگر من همه پلاگین هارو پاک کنم نمیتونم بفهمم چه پلاگینی تداخل داره … تا 1 هفته این ارور نبود !!!

سایت مجدد از دسترس خارج شد .
وقتی این اتفاق میوفته دیتابیس به کل درگیر میشه . پوشه پلاگین و تم رو هم که تغییر نام بدم بازم دیتابیس درگیره تا زمانی که پارس پک mysql رو ریست کنه

خواهش میکنم بگید بعد از جابجایی به هاست آلمان چه پلاگین هایی رو پاک و جایگزین کردید !؟

میتونه مشکل از wp rocket باشه ؟ این همه سایت دارن استفاده میکنن .
تنها کسی که تو گوگل سرچ کردم این مشکل رو حل کرده شما بودید . لطفا کمک کنید بتونم حل کنم مشکل رو

1 پسندیده

دوست عزیز چندتا نکته مهم بگم .

1. دلیل اینکه ادمهای زیادی از افزونه استفاده میکنن خوبی اون نیست . یعضی ممواقع تداخل هست. پیشنهادم این مدتی با لایت اسپید تست کنید. من روی دوتا سایتم مجورا با لایت اسپید کار میکنم چون یه افزونه و قالب تداخل داره
  2. افزونه Query Monitor – The developer tools panel for WordPress – WordPress plugin | WordPress.org رو نصب کنید و مشاهده کنید کوری های زیادی که میاد از کجاست
  3. حتما اگر قالب دارین که تو تم فارست هست نسخه ارجینال بگیرید از ژاکت و راستچین نگیرید . خواستید بگید من نسخه ارجینال قالبو بدم بهتون

اقا من توی فرم های وردپرس هم دیدم پیامتو، با ارور مشابه درگیر و همچنین درگیری بالا cpu و کندی سایت، و ارور مشابه ارور سایت شما، تونستی مشکلتو حل کنی

راهی پیدا کردی؟ چون من بیشتر از یک هفتس که درگیرم باهاش و واقعا دیگه دارم دیوانه میشم هیچ راهی به ذهنم نمیرسه

آدرس ساشتتون بفرستین بررسی کنیم . راه حل هست

1 پسندیده

ایشون که جواب شمارو داد کوروش پارسی عزیز خیلی ممنونم ازت … ایشون دستمو گرفت نجاتم داد . بررسی کرد سایتمون واقعا افتضاح سر هم شده بود . پلاگینای زیادی نصب کرده بودیم و کوئری های زیادی به دیتابیس میزد . کمکی که کرد این بود که دو سه تا افزونه رو جایگزین کردم مثل ایتم سکیوریتی که بسیار مشکل ساز بود . یواست رو غیرفعال کردم . به محض اینکه فعالش میکردم سایت میخوابید . wp rocket رو پاک کردم بجاش لایت اسپید رو نصب کردم و یه سری پلاگین دیگه که ضروری نبود رو پاک کردم فعلا سایت نخوابیده این یکی دو هفته اما اعتباری بهش نیست و یه وقتایی خطاهایی دریافت میکنم . قالب سایت هم مناسب فروشگاه نیست … در نهایت فعلا مشکلی ندارم .

به توصیه ایشون سایت رو دارم از صفر بالا میارم با وودمارت و تا چند روز دیگه جایگزین میکنم خیلی سبک و تروتمیزه .کلن با 20 تا پلاگین جمش میکنم . فعلا این رویه رو دارم دنبال میکنم .

راستی سرور آلمان هم تاثیر گذار بود . هاست داخلی نگیر

خدمت شما

انشالا که هردو بتونین مشکلو حل کنید . موفق باشید
باز کمکی از دستم بر بیاد بگین انجام میدم

1 پسندیده