استفاده از پوسته بهتر است یا صفحه ساز؟

سلام دوستان چندروز قبل سایتم رو دوستان سون هاست بهینه سازی کردن. بهم گفتم پوسته ای که استفاده میکنی خوب نیست و در اسرع وقت با یه پوسته استاندارد جایگزین کن
پوسته بوو رو الان دارم. خیلی هم پر فروش بود زمانی که خریدمش. صفحه سازش ویژوال کامپوزر هست.
میخواستم ببینم الان بخوام عوض کنم چه پوسته ای پیشنهاد میدید؟
المنتور بهتره یا ویژوال کامپوزر؟

بو پوسته زیبا و سنگینیه خوبه ولی نه برای ایران
پوسته های سبک تر خیلی بهترن
پیشنهاد من اینه که پیش نمایش آنلاین قالب هایی که ازش خوشت اومده رو تو جی تی متریکس بزن هرکدوم سرعتش بالاتر بود از همون استفاده کن

1 پسندیده

قطعا ویژوال ، طبق بررسی شخصی در حالت عادی چیزی حدود ۳۰۰ کیلوبایت اختلاف هست بین ویژوال و المنتور ، فرض بر این بگیریم ۴ تا ابزار پرو المنتور هم اضافه بشه ببینید چه اختلافی بوجود میاد.

1 پسندیده

سلام
قالب خوبی دارید میتونید روش کار کنید تا به بهترین نتیجه برسید حالا نمیخواد بیس کار همیشه تغییر کنه همین رو میتونید بیارید رو دور الگوریتم های جدید
ویژوال کامپوسر بسیار بسیار بهتر و قدرتمندتر از المنتور هست به نظر من ، شخصا المنتور رو زیاد استفاده نمیکنم اما هستن دوستانی که با المنتور کارهای زیبایی خلق کردن

1 پسندیده

با سلام خدمت شما
به نظر من شما اول برین کامل المنتور یاد بگیرین ( از سایت های وبکیما و ایلین وب و المنتور فارسی ) بعد دیگه هر نوع قالبی که خواستین برای سایتتون طراحی کنید
silisgroup.ir
سایت بالا برای بنده می باشد که با یک قالب رایگان از مخزن وردپرس (astra) که هیچ امکاناتی نداشت ولی سریع ترین قالب وردپرس موجود است ( من از خودم نمیگم ) و با افزونه المنتور و چند تا افزونه جانبی تونستم یه سایت مشابه دیجی کالا طراحی کنم
به نظر من شما اصلا نباید دنبال قالب مناسب بگردین چون بهتون معرفی کردم و فقط کافیه که از همین الان برین و المنتور یاد بگیرین
این نکته رو هم اضافه کنم ویژوال کامپوزر اصلا بدرد نخور نیست و دست شما برای طراحی خیلی بسته است
من خودم قبلا از ویژوال استفاده میکردم ولی الان پشیمونم که چرا وقتمو با این ویژوال هدر کردم

1 پسندیده

اینجا در این مورد توضیح داده شده:

سرعت سایتت عالیه. پس یه قالب سبک و معمولی رو با المنتور به این شکل در اوردی؟؟ خیلی خوبه.
الان تو این سایتت غیر از المنتور چه افزونه های دیگه ای کار کردی؟ و اینکه هیچ جاش نیاز به کدنویسی پیدا نکردی؟تماما با المنتور؟

1 پسندیده

با سلام و تشکر جناب @ahmad25532
من از هاست لینوکس پلن یک استفاده میکنم از سون هاست
بله یک قالب سبک و با المنتور بدون هیچ گونه کد نویسی !!!
عکس افزونه های سایتم هم پایین گذاشتم واستون

البته برای خرید المنتور پیشنهاد من سایته المنتور فارسی (elementorfa.ir) است و به نظر من برین پلن سه رو بخرین که افزونه های جت رو هم همه رو داره تو پکیج ( سایته خودم نیست که بخوام تبلیغ کنم ولی از همه لحاظ عالین مخصوصا پشتیبانیشون )
سوال دیگه ای هم داشتین در خدمتم

1 پسندیده