استفاده از گوگل کیبورد پلنر

سلام
برا استفاده از گوگل کیبورد پلنر باید هزینه پرداخت کرد ؟
امکان استفاده رایگان از این ابزار هست ؟

سلام دوست عزیز
این ابزار کاملا رایگانه فقط وقتی میخواید ازش به طور مستقیم استفاده کنید یهو گوگل میگه ی کمپین تنظیم کنی که اینجاش ی ضدحاله؛ برای دور زدن این بخش ی راهکار در ادامه خدمتتون ارائه میدم امیدوارم که براتون مفید باشه.

برای شروع روی گزینه “Go to keyword planner” کلیک کنین.
((ی نکته اینکه بعد از تأیید دوباره ازتون می‌خواد که رمز عبورتون رو وارد کنین))
وقتی که رو صفحه نمایشتون این جمله رو می‌بینین ” What’s your main advertising goal” هیچ کدوم از سه تا گزینه رو انتخاب نکنین. به جاش روی لینک زیرش که نوشته شده “Experienced with Google Ads ” کلیک کنین.
یه چیز به خصوصِ دیگه‌ای که باید بدونین اینه که کیورد پلنر گوگل ، این لینک رو فقط تو مرورگر ویندوز با یه عرض مشخصی نشون میده.
درسته که یکم مسخره به نظر میرسه ولی اگه لینک رو نمی‌بینین، اندازه پنجره مرورگرتون رو تغییر بدین و بزرگترش کنین.

در صفحه بعدی باید روی لینک “Create an account without a campaign” کلیک کنین.
دکمه “submit” رو تو صفحه بعد بزنین. (البته نگران نباشین گوگل جزئیات کارت اعتباریتون رو درخواست نمیکنه!)
حالا روی گزینه “Explore your account” کلیک کنین و بعد از اون، “tool” که تو نوار ابزاره رو انتخاب و روی گزینه آخر یا “Switch to Expert Mode” کلیک کنین.
برای تأیید سوئیچ، اعلان رو دنبال کنین.
آخر کار دوباره وارد “tool” بشین، حالا باید یه لینکی به Google Keyword Plannerکه معمولا به این صورت نوشته( Keyword Planner) در چپ صحفه ببینین.
تمام!! حالا دیگه به این ابزار کیورد پلنر گوگل دسترسی دارین و نیازی نیست هیچ پولی خرج این کار کنین.
امیدوارم که براتون مفید واقع شده باشه و اگه سوالی داشتید درخدمتتون هستم.

من قبل از اینکه این پاسخ داده بشه وارد شدم و متاسفانه بر روی create campaing کلیک کردم .
الان به محض ورود میگه campaing باید کامل کنی .

دقیقا همون اتفاقی میفته که در بالا خدمتتون گفتم، ادامه مراحل رو با آموزش پیش برید

ببین می تونی با ی حساب دیگه بری؟ یا کش مرورگرتو کلا حذف کنی

بر روی remove زدم . با همان ایمیل مجدد وارد شدم و فعال شد .
فقط یک سوال چرا بعضی سایت ها زدن شاري اکانت گوگل پلنر ؟ یعنی برا چیزی که رایگان از ملت پول میگیرن ؟

بله متاسفانه؛ خیلی ها همین مشکلی که برای شما پیش اومده بود براشون پیش میاد و هزینه کمپین و … میرن پرداخت می کنن؛ درواقع اون ها هم کاملا رایگان پول نمیگیرن بلکه خودشون هم هزینه ساختن کمپین میدن و ادامه مراحل…
بفرمایید
مشکل تون حل شد پس؟

بله . حل شد .
با تشکر .

خواهش می کنم موفق باشید.

شما میتونین راحت از ابزاری مثل کادبلیو فاندر استفاده کنین
قبلا که دیتاشو از گوگل کیورد پلنر میگرفت
پس مشکلی ندارین