اسکیمای دوره رو چطور باید استفاده کنم؟

سلام خسته نباشید میبخشید من یک دوره آموزشی دارم. این دوره شامل 10 جلسه اس.

از اسکیمای " دوره " استفاده میکنم ولی 2 جاش مشکل دارم.

1- برای هر جلسه ینی از جلسه اول تا اخر برای همش باید یک اسکیمای دوره رو وارد کنم ک گوگل بفهمه این ها ب هم وصل هستن و یک دوره هستن ؟

2- اگر اینطور هست ک باید در تمام جلسات اون رو وارد کنم اونوقت برای عنوان اسکیما و توضیح اون باید در تمام جلسات یکسان باشه و طوری باشه ک دوره رو شرح بده یا اینکه طوری باشه که خود اون جلسه رو شرح بده ؟

سلام خدمت شما
اگر سیستم مدیریت محتوی شما وردپرس و ووکامرس میباشد که شما یک محصول با عنوان دوره ایکس ایجاد میکنید و اسکیما و کلمه کلیدی یکتا برای آن قرار میدهید که بهترین راه همین هست
اگر شما مطالب این دوره را در پست های متفاوت قرار دهید گوگل نمیتواند تشخیص دهد :face_with_raised_eyebrow:

نه شما متوجه منظور من نشدید گویا.

ببینید من یک دوره آموزشی دارم خوب ؟ 10 جلسه داره و این 10 جلسه رو هر کدوم رو یک برگه ساختم و ویدیو رو توش قرار دادم و زیرش خلاصه ای براش نوشتم

الان از افزونه رنک مث ک استفاده میکنم قسمت اضافه کردن اسکیما داره. برای هر برگه میتونی اسکیمای مربوطش رو انتخاب کنی.

الان من میگم تو تک تک اون برگه ها اون عنوان و توضیحاتی ک در رنک مث قرار داره رو یکسان قرار بدم یا مرتبط با خود جلسه ؟

شما باید اسکیما را مرتبط با مطلبی که ارسال کردید تکمیل کنید
اگر شما هر 10 جلسه را با یک اسکیما مشترک منتشر کنید در واقع در حال رقابت با خودتون هستید :roll_eyes:

سلام، وقت بخیر
فکر کنم بهتر باشه که اسکیما رو برای برگه مادر قرار بدید.

• یا یک برگه جدید به عنوان برگه مادر (برگه اصلی دوره) برای جلسات بسازید و جلساتتون رو به این برگه مادر وصل کنید
  • یا اگر هم برگه اصلی ای برای دوره تون دارید (توضیحات، قیمت و دکمه ثبت نام دوره) این برگه رو به عنوان برگه مادر برای جلسات انتخاب کنید.

و اسکیمای دوره رو فقط در برگه اصلی دوره قرار بدید.

دمت گرم داداش خیلی ممنونم ولی مشکلی که هست من از نوع نوشته طراحی کردم و برای نوشته برگه مادر نمیشه انتخاب کرد اخه

1 پسندیده

ب برگه تبدیل کردم و اون کار رو کردم کاش تو نوشته ها این امکان وجود داشت

1 پسندیده

سلام، وقت بخیر
تبدیل کردن به برگه بهترین تصمیمی بود که در این شرایط می تونستید بگیرید.
موفق باشید.