اشغال بیش از حد cpu

با عرض سلام خسته نباشید خدمت همه دوستان متاسفانه من نمیدونم چرا مصرف بیش از حد cpu رو دارم در هاست هاست هم که خریداری کردم لینوکس بوده برای سایت وردپرسی قالب هم که روی سایت نصب هست قالب نگارشاپ افزونه اضافی هم چیزی نصب نکردم فقط همون المنتور پرو هست و یواست سئو مشکل که هست مصرف بیش از حد cpu رو دارم در حد هست که فقط خودم روی سایت هستم و روی یک بخش کلیک کنم یه چیزی حدود 50 ثانیه طول میکشه تا لود بشه هاست هم که خریداری کردم 15g 5ram 2*3.60cpu هست

سلام وقت بخیر
دلیل بالا رفتن سی پی یو می تواند از نسخه php ناسازگار با افزونه های سایت و یا مشکلات کدنویسی در خود افزونه ها باشد
باید بررسی کنید که آیا برای شما ارورلاگ تولید می شود و یا سرویسی که تهیه کرده اید منابع کافی برای سایت شما دارد

یکی از بیشترین دلایل بالا رفتن cpu مشکل در ساختار قالبها در وب سایت راستچین و ژاکت هست .

1. وقتی قالب ها کد میشن هر بار برای بررسی لایسنس مجدد مجبور به ارسال درخواست لایسنس به سایت منبع میشن
    پس هر بار مجبور به ارسال بار اضافی به سرور شما میشن
  2. وقتی خود اون سایتهای اصلی قالب بار ترافیکی بالا داشته باشن و یا به هردلیل دچار مشکل باشن در بخش api تست لایسنس این درخواست از سایت شما به اون سایتها زیاد و بار بیشتر بر cpu و رم شما میاره
    همیشه پیشنهاد من برای وب سایتها خریدن قالب های بدون لایسنس هست