اضافه شدن نام اکانت تلگرام یا اینستاگرام به لینکها

سلام وفت بخیر پایان برخی لینک های سایت یه اسلش خورده و انگار اکانت تلگرام یا اینستاگرام به لینک اضافه شده البته لینک درسته فقط تو سرچ کنسول این جوری شده و رفته تو پیغام خطای بده الان لینک ها از نتایج گوگل حذف شده و تو سرچ کنسول به این صورت تو حذف شده ها نشون داده مید و خطای 404 نشون میده چطوری میتونم رفع کنم

سلام
بینید حتما افزونه یا قالبی داشتید که نام کاربری نویسنده رو احتمالا به انتهای مطالب اضافه کرده بوده ، و ایندکس شده بودن حالا ک حذف شده اونها 404 خورده
اگر لینک ها چیزی نیست ک ازش استفاده کنید به زودی ارورها رفع میشه و از دیتابیس خارج میشه لینک ها

قبلا افزونه تلگرام داشتم که کاربری اش همین بوده ولی الن حذف کردم و الان فقط کانال تلکرام دارم ولی مطالب دیگه خودکار اشتراک گذاری نمیشه تو کانال .یعنی از همون افزونه ی قبلی است به نظرتون ؟ نیاز نیست کار خاصی انجام بدم ؟

بله از همون افزونه هست صد در صد ، این افزونه ها همیشه این مشکلات رو دارن این 404 ها گزارشی هست برای مدیر سایت و طبق گفته خودشون تاثیری توی پیج ر نک و امتیاز نداره ، بدون شک توی مدت سه هفته این ها از لیست حذف میشن اگر نشدن ریمو دستی کنید ولی اول زمان بدید

سلام
علتش لینکهای اشتباهی هست که توی فوتر گذاشتید
ببینید آیکون شبکه های اجتماعی که هست، چون لینک اشتباه براشون تعریف کردید اینطور شده
الان یکی از محصولاتت رو باز کن، بعد برو روی یکی از آیکون ها موس رو نگه دار، میبینی که چطور لینک شدن و این اشتباه باعث خطا توی وبمستر میشه
اونارو اصلاح کنی 1 هفته ای ارور ها فیکس میشه

(لطفا قیمت محصولاتت رو هم ببر بالای 5 هزار تومن، هم بازار خراب نمیشه و هم کاربر میتونه خرید کنه، چون بعضی از کارت های بانکی محدودیت خرید دارن، مثل ملت که 10 هزار تومن هست محدودیتش. توصیه از یه همکار :laughing: )

فهمیدم خیلی خیلی ممنون از راهنمایی ات نمیدونم قیمت بیشتر بزارم خرید انجام میشه آخه تو بحث فایل اونقدر رقابت هست قیمت های بقیه هم پایین تر است میگ شاید فروش نداشته باشه نظرتون اینه در هر صورت بزارم بالای 5 هزار تومان

خواهش می کنم

نگران نباش و بالای 5 هزار بزار فروش میره اگه توی صفحه اول گوگل باشن
ما که تا حالا روی سایتمون فایل کمتر از 5 هزار فروش نداشتیم، کلا مشخصه فایلی که قیمتش پایین تر از 5 تومنه، کیفیتش پایینه و مشتری نمیخره

ممنون حتما قیمت ها رو تغییر میدم من اون لینک اشتباه که در قالب گذاشته بودم حذف کردم الان سه چهار روزه هنوز سایت در نتایج گوگل نیست و درخواست ایندکس کل سایت رو هم میدم بازم انگار همه مطالب حذف شده باشه من یه خطایی در وب مستر تولز در قسمت نقشه سایت دیدم به این شکل https://maghale1.ir/author-sitemap.xml میشه راهنمایی ام کنید؟

اینکه سایتتون به کل از نتایج جستجو حذف شده، من تخصصی توش ندارم و باید به یک سئوکار بدید تا چک بزنه براتون و علت رو پیدا کنه
بهتره زود اقدام کنید برای این منظور
اما اون نقشه سایت که برای بایگانی نویسنده هست مشکلی نداره و تنها موردش اینه که خالیه
میتونید از طریق افزونه ای که باهاش نقشه سایت ساختید، تنظیم بزنید تا مطالب نویسنده وارد سایت مپ نشه (من خودم از رنک مث استفاده می کنم و سئوکارمون تنظیم کرده که روی نقشه سایت بایگانی نویسنده نباشه)

1 پسندیده

ممنون هیچ پیغام خطایی بر حذف از نتایج نداشتم دقیقا به جز یکی که نوشته couldn,t fetch به نظر شما از این نیست این دقیقا تو قسمت سایت مپ تو گوگل وب مستر است .

نمیدونم متاسفانه
اطلاعاتی ندارم ولی این حالت برای پنالتی بودن ایجاد میشه اصولا
سایت شما ایراداتی هم داره
از سرعتش گرفته که بعضا که لود میکنم، سایت بالا نمیاد و اینا برای گوگل تاثیر منفی داره
بهتره یه مشاوره از سئوکار بگیرید

2 پسندیده

ممنونم لطف کردی وقت گذاشتی

2 پسندیده

خواهش می کنم
موفق باشید

1 پسندیده