اطلاع از ترکینگ گوگل آنالیتیکس پس از ریست هاست

سلام و عرض ادب
پس از ریست شدن هاست، چطور میشه متوجه شد که گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول (که قبلا فعال بودند) همچنان به سایت دسترسی دارند؟
وبسایت ما قبلا کدهای ترکینگ رو در میان head داشت اما الان که هاست ریست شده، طبیعتا این چنین نیست و نمیدونم اسکریپت گوگل رو باید دوباره قرار بدیم یا نه.
ضمنا همچنان اطلاعات ثبت شده از قدیم در سرچ کنسول و آنالیتیکس موجوده.

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی های شما

سلام و درود

مطمئنا اگر تمامی موارد هاست شما حذف شدند و بکاپ هم برنگردونید باید مجددا وریفای و قرار دادن کد در گوگل انالیتیکس و سرچ کنسول را سریعا برای وب سایتتون انجام بدید و کدهای تاییدشون رو در داخل هدر و یا تگ منیجر قرار بدید تا مشکل ثبت آمار و اطلاعات براتون بوجود نیاد.

موفق باشید

1 پسندیده

ممنونم از راهنمایی. فقط برای این موارد باید property جدید تعریف کنم؟ چون روی قبلی نمیتونم دوباره کد یا html file رو پیدا کنم.

وارد این قسمت در سرچ کنسول بشید و اونجا می تونید وریفای کنید

Settings »Ownership verification

2 پسندیده

اینجا قبلا وریفای کرده بودم و سبز است. بعدد از ریست شدن هاست هم همچنان وریفای شده و سبز نشون میده.

@gitigohar

درود

مانیتورینگ پراپرتی تایید شده توسط گوگل، Real Time نیست.
یعنی زمانی که Html File یا Html Tag شما، دیگه موجود نیست، در لحظه خطای پراپرتی تایید نشده نمیگیرید.
.
این بررسی هم ماننده Last Read برای Sitemap هست که به تناوب در فواصل زمانی انجام میشه.

پیشنهاد میکنم موارد تاییدی رو بر روی هاست ماننده آپلود Html File یا Html Tag در Yoast SEO رو انجام بدید تا در بررسی بعدی گوگل، خطا نگیرید.

3 پسندیده