افت بازدید سایت (impression و click در گوگل وبمستر)

سلام. نمودارهای سایتم تو گوگل وبمستر مدتیه نزولی شده. چی رو باید چک کنم؟ کار خاصی هم روی سایت نکردم تو این مدت!!

سایت:

https://sophiadesign.ir

manual action و security اوکی هست. کلا جز قسمت speed اونم برای حالت موبایل دیگه خطای دیگه ای نداره.

دوستانی که تو زمینه سئو تخصص دارند نظری ندارند؟ :slightly_frowning_face:

1 پسندیده

سلام و درود

نمیشه دقیق گفت این به خاطر چه موردیه بستگی به خیلی از مسائل داره که باید سئوتون از همه لحاظ چک بشه، میزان ورودی و کلماتی که بالا بودین رو بررسی کنم.

صرفا با یک تصویر از سرچ کنسول دلیل نزول رو نمیشه گفت

3 پسندیده

ممنون
چون هیچ کاری رو سایت و سئو انجام نشده بود تو این مدت. گفتم شاید بر اساس تجربه یه سری فاکتور مشخص رو بشه معرفی کرد که اونا رو بررسی کنم. یا ابزاری، چیزی وجود داشته باشه که یه آنالیز خوبی بده. ولی خب موافقم باهاتون که خیلی سخته با یه عکس بشه نظری داد!!!

1 پسندیده

سلامم رضا جان ، چرا برای آنالیز مشکلات و… سایتت از Moz و الکسا استفاده نمیکنی ؟
آماری از افت بک لینک هات داری؟ یا اصن اسپم ها و… اینا میتونه تمام امتیاز پیج رنک شمارو بسازه

3 پسندیده

سلام. متاسفانه خیلی از این ابزارها استفاده نمیکنم. نمیدونم بخاطر پولی بودنشونه که سراغشون نرفتم یا بلد نبودنه یا چی!! ولی خب باید برم سراغشون. مرسی از راهنماییت

1 پسندیده

بهترین چیز در سئو اینکه وقتی کسی رو سایتت زد ، حداقل چند دیقه ای بمونه ، من الان وارد سایتت شدم ، خودمو گذاشتم جای کسی که وارد بشه ، دیدم همون 5 ثانیه اول خارج میشم ، چون یه ظاهر مردنی داره و هم اینکه متن رو عکسات به انگلیسی هست و طرف فکر میکنه سایت خارجیه ، رنگش رو از سفیدی در بیار یه رنگ گرم بزار ، عکس هایی که گذاشتی رو متن هاش از لاتین به فارسی تغییر بده ، بعدش اصلا ظاهرش به این نمیخوره که فروشنده هستی ، بیشتر به وبلاگ میخوره ، باید همون اول به جای عکس نشون دادن خدماتت نشون بدی
لینک های داخلی که گذاشتی درست نیست
خود اسم سایتت هم به لاتین نوشتی ،مگر مشتری هات خارجی ان ؟! و کلا این قضیه هم به ضرر سئو هست ، اینم عوض کن ، کلا قالب سایتت عوض کن ، یه قالب فروشگاهی بزار
بعدش یه چیزی نداری که کاربر عضو بشه ، یه خدماتی چیزی ارائه بده که اعضاء بتونند عضو بشند استفاده کنند ، اینطوری بیشتر به سایتت سر میزنن
اسم دامنه ات هم یه جوری که کسی یادش نمیمونه و کلا پیشنهادم اینه اونم عوض کنی
من جای گوگل بودم ، کلا حذف میکردم

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
اول اینکه دامنه به کاری که دارید خیلی نمیخوره درواقع به طراحی وب میخوره دامنه های که انتهای اسمش دیزاین هست…
برای فروشگاه باید اخرش shop باشه چون وقتی توی گوگل هم سرچ بشه “فروشگاه” ممکنه سایت شما هم بالا بیاد و توی تیتر صفحه اول سایت کلمه فروشگاه و shop بذارید.
دوم اینکه نوتیفیکشن فعال کنید از سایت نجوا یا سایت های خارجی استفاده کنید. و همین یک راه برای برگردوندن مشتریهای هست که از سایتتون دیدن کرده و نوتیفیکشن رو فعال کرده.
مورد سوم چت انلاین هم نیاز هست که توی سایتتون باشه که با کاربر در ارتباط باشید و حتی همینکه باهاش چت کنید زمان ماندگاری توی سایت با اون ای پی زیاد بشه تاثیر مثبت داره
کالاهای شما توی صفحه اول قیمت نداره حتما درج قیمت با تخفیف موثره.

هر محصول هم با افزونه های سئو تقویت کنید و کلمه کلیدی خاص خودتون رو توی محصولات باشه و این باز خیلی تاثیر میذاره و اگر حتی از 100 تا محصول 10 تاش توی گوگل پیدا بشه ممکنه اون 10 تا 100 ها کاربر وارد سایتتون کنه

به هرحال وبمستری و مدیریت سایت خیلی سخته من حدود 5 سال هست زندگیم رو براش گذاشتم اما هنوزم مشکلاتی داره و درواقع وقت کم دارم مدیریتش کنم اما تا الان خوب بوده.

انشا… که این تجربیات من مورد استفاده شما قرار بگیره

4 پسندیده