افت رتبه بعد از تمدید SSL

سلام، روز بخیر
10 روز قبل ایمیل منقضی شدن گواهی SSL از هاست دریافت کردم، طبق صحبتی که با کارشناسان سون هاست داشتم گفتند باید دستی تمدید کنم من هم از قسمت Let’s Encrypt سی پنل درخواست گواهی جدید دادم و 3 ماهه تمدید شد.

دقیقاً از همان روز ارورهای سرچ کانسل برای صفحات من 2 برابر شده شده و رتبه جهانی سایت 30 هزار رتبه افت داشته با وجود اینکه چندین ماه در رنج مشخص و رو به رشد بود.
ورودیهای سایت تغییری نداشتند حتی تبلیغات بیشتر هم شده ولی این نزول به شدت ادامه داره و تاریخ شروعش دقیقاً مطابق تاریخ تمدید SSL هست.

من چکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید اگر گواهی باید بخرم بفرماییدسریعا انجام بشه…
سپاسگزارم

سلام دوست من به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید :rose:
ببینید این روندی ک فرمودید شما اصلا نمیتونه به تمدید گواهینامه امنیتی یا نوع تمدیدش ربطی داشته باشه ! شما گواهینامه امنیتی رو داشتی و این مورد نبود ک سایت رو از http به https منتقل کنید تا یه ریدایرکت حساب بشه و بخواد دردسر بشه براتون ، شما روی همون حالت بودید ، شما اگر از گواهینامه سه ساله گرون قیمت استفاده کنید یا از گواهینامه رایگان 1 ماهه یا سه ماهه ، هیچ فرقی برای الکسا نمیکنه ، الکسا الگوریتم خاص خودش رو داره ، این هم در نظر بگیرید که شما زمان افتی ک مشاهده کردید اون تاریخ بوده و اون موقعی ک افت شما شروع شده میانگین 30 روز گذشته هم تاثیر 80 درصدی توش داشته و فقط 20 درصد مربوط به همون تایم میشده !

1 پسندیده

سلام و ممنون از پاسخگویی سریع شما :slightly_smiling_face:
بله حق با شماست تمدید انجام شده و فعالسازی نبوده…
با این وجود کسی در تیم شما هست که بتونه دلیل این افت رو بررسی کنه و مشکل رو برطرف کنیم؟
اگر امکانش هست بفرمایید و هزینه را اعلام کنید تا با کمک شما این مشکل سریعتر برطرف بشه.
ممنونم

بحث هزینه نیست دوست من اصلا ،
اطلاعات سایتتون رو برام خصوصی بفرستید یه چک کنم ببینم اول مشکل چیه 90 درصد مواقع آپشن هزینه برداری نیست اصلا

1 پسندیده

سپاس از لطف شما
چون کاربر جدید هستم اجازه ارسال پیام به من داده نشد. روشی هست که بتونم خدمتتون ارسال کنم؟

گفتگو رو باهاتون شروع کردم بفرستید برام نتیجه رو همین تاپیک اعلام میکنم بهتون

توی ورودی های سایت مشکل خاصی نبود جز اینکه چند ماه پیش چند روزی ورودی های کاربران روی صفر بوده !
این بی تاثیر نیست توی کنسول وبمستر علتش رو نمیدونم حالا بحث این نیست
الکسا خوب یه شرکت تجاری بزرگ هست و باید درآمدش رو تامین کنه ، زیاد دیدم برای جذب کاربران به حساب های پرمیوم اینکار رو میکنه !
سایت توی یک حساب پرمیوم افزوده شد ! کد مربوط به الکسا توی سایت ادد شد و درخواست احراز هویت سایت برای تمام صفحات رو به الکسا دادم منتظر این میمونیم توی این چند رو اسکنش انجام بشه ، نتیجه این مسائل باز هم توی این تاپیک اعلام میشه
موفق باشید

سپاس از وقتی که گذاشتید واقعاً برای من ارزشمنده امیدوارم دلیل این مشکل هم هرچه زودتر مشخص بشه.
روزتون بخیر