افرونه Better Search Replace - اصلاح لینک ها و کلمات در دیتابیس وردپرس

سلام دوستان
حتما شما هم پس از تغییر نام دامنه اصلی خودتون دچار مشکل شدین که هنوز هم باتغییر آدرس ها در wp-Option بعضی از افزونه ها یا ویجت ها یا قالب از قبل نصب شده آدرس ها رو از دامین قبلی فراخوانی میکنه.
یا اینکه یک واژه توی چندین پست نوشتین و نمیخواین یکی یکی پیداشون کنین و اصلاحشون رو انجام بدین
شاید موارد زیادی پلاگین و یا کد برای تغییر از phpmyadmin وجود داشته باشه ولی به شخصه با چند بار تغییر در phpmyadmin به نتیجه دلخواهم نرسیدم البته اضافه کنم با تست چند پلاگین هم همینطور
اما چاره کار من فقط با افزونه Better Search Replace به راحتی آب خوردن حل شد و حیفم اومد این افزونه رو معرفی نکنم

این افزونه کاملا رایگان هست و به راحتی میتونین موردی که میخواین رو تغییر بدین امیدوارم کارتون باهاش راه بیوفته موفق باشید

دانلود افزونه از سایت اصلی وردپرس
دانلود از انجمن سون هاست
better-search-replace.zip (125.7 کیلوبایت)

7 پسندیده

سلام و درود دوست عزیز
خیلی لطف کردید از معرفی این افزونه.
ولی فکر میکنم نوع انجمن سون هاست به نحوی هست که نسخه pro افزونه ها رو قرار میدهند.
بهر حال از معرفی کاربردیتون سپاسگذارم.

2 پسندیده

سلام
دوست عزیز تنها تفاوت نسخه Pro و معمولی فقط در دانلود دیتابیس هست که بنده به شخصه ترجیح میدم دیتابیس رو به هیچ وجه برای دانلود دست نسخه پرو ندم.
وگرنه هیچ تفاوت دیگری بین نسخه پرو و معمولی این افزونه نیست و هیچ محدودیت تعدادی ندارد
موفق باشید

2 پسندیده

سلام خیلی ممنونم از اشتراک گذاری این افزونه اما قبل از ارسال هر فایلی که برای دانلود کاربران باشه شما باید با ناظرین انجمن هماهنگ کنید ، توی این تاپیک هم صحبت مدیریت هست ، همچنین توی بخش قوانین نوشته شده این مسئله ، ممنونم از همکاریتون

3 پسندیده

حتما برای فایل های بعدی هماهنگ خواهد شد
ممنون از یادآوری این موضوع :heart:

1 پسندیده

ممنون ، واقعا خوشحالم که دوستانی توی این سطح شخصیت داریم توی این انجمن :heart:

2 پسندیده