افزونه برای تایید دو مرحله ای

سلام دوستان
برای فعال کردن تایید دو مرحله ای ورود به وردپرس، چه چیزی رو پیشنهاد می کنید؟
متشکرم

2 پسندیده

سلام از دیجیت استفاده کنید

4 پسندیده

سلام
من خودم مدت هاس از این افزونه استفاده میکنم و بخش رایگانش نیازمو کامل برطرف میکنه کاملا هم ایمن هست

wordpress.org/plugins/wordfence-login-security

6 پسندیده

ممنونم ندا جان. وردفنس رو نصب می کنم. فکر می کردم برای نصب این نسخه، لازمه که کل وردفنس رو دانلود کنم؛ ولی به نظر میرسه اینگونه نیست و میشه فقط نسخه همین کار رو دریافت کرد.

4 پسندیده

سلام
درسته که مدتیه از این تایپینگ میگذره ، اما برای دوستان جدیدی که می بینن میگم که شاید به دردشون بخوره :
راه های مختلفی برای تایید دو مرحله ای هست که خوب به نظرم دو راه اصلیش ، استفاده از تایید دو مرحله ای به صورت ایمیل و یا به پیامک هست!
برای استفاده روش اول ( ایمیل ) : افزونه های امنیتی آیتم سکیوریتی و یا وردفنس و یا سکیوپرس ، هستند که در بخش ورود دو مرحله ایشون میتونید این امکان رو اضافه کنید که موقع ورود ، بعد از وارد کردن ایمیل یا آیدی و پسورد کاربر ، ایمیلی حاوی کد برای کاربر ارسال می کنن و کاربر اون کد رو در جای مخصوصش وارد می کنه و بعد وارد سایت میشه (البته باید بگم که نیاز به نسخه های حرفه ای یا همون پولی این افزونه هارو دارید).
برای استفاده روش اول ( پیامک ) : افزونه ای به نام دیجیتس هست که با استفاده از اون می تونید تایید دو مرحله ای رو با ارسال کد از طریق پیامک انجام بدید که پیشنهاد خودمم این روش هست چون خیلی سریع تر و راحت تره برای کاربر سایتتون ، برای این کار هم ، باید اول یک پنل پیامکی خریداری کنید که امکان ارسال با خط خدماتی رو داشته باشه که پیامکاتون بلاک نشن ، بعدش داخل افزونه دیجیتس ، اطلاعات ورود پنل پیامکیتون رو وارد میکنید و تنظیمات دیگش رو انجام میدید و خیلی راحت این امکان رو روی سایتتون فعال می کنید ، راستی ، کسانی که از سامانه های پیامکی ippanel استفاده می کنن ، نیازی به خرید این افزونه دیجیتس ندارن و تو قسمت افزونه های سامانشون می تونن افزونه رو دانلود کنن ، حواسشون باشه ! :wink:
در صورتی که دوست عزیزی ، قصد راه اندازی این امکان رو تو سایتش داشت و نیاز به راهنمایی داشت ، میتونه بهم پیام بده تا با هم این امکان رو روی سایتش فراهم کنیم.
موفق و پیروز باشید دوستان :heart_eyes: :v: :v:

2 پسندیده

سلام چه پنل های پیامکی این خدمات را دارند؟ مثلا سایتی مثل **i p p a n e l.c o m ** این خدمات را داره ؟

1 پسندیده

سلام @hz361
پنل هایی که امکان ارسال وب سرویس با خطوط خدماتی داشته باشن این امکان رو دارند ،پنل های پیامکی ippanel هم این امکان رو دارند ، برای تهیه هم از خود سایت **i p p a n e l.c o m ** که اشاره کردید نمی تونید اقدام کنید ، چون قسمتی برای ثبت نام نداره ، اگر خواستید می تونم چند جایی رو بهتون پیشنهاد بدم ، و یا کمکی برای راه اندازی این سرویس روی سایتتون بکنم ، که البته با توجه به قوانین ، می تونم در خصوصی در خدمتتون باشم و یا در شبکات اجتماعی دیگر ، اما در تایپینگ درست نیست اقدام به ارسال لینک انجام بدم. :wink: :v:

2 پسندیده

افزونه [Digits ] را دارم برای ست کردنش همین پنل را داشتم به همین خاطر پرسیدم
متشکر

1 پسندیده

آهان ، خوب پس خیلی عالی ، کارتون راحته ، افزونه دیجیتس رو ، نسخه ای که در قسمت افزونه ها در بخش وب سرویس ippanel هست رو حتما باید نصب کنید(با نسخه اصلی که به فروش میره فرق داره ، در نسخه اصلی ، ippanel حذف شده و امکان ارسال با پترن رو نداره! ) و بعد از نصب هم باید اطلاعات مورد نیازش رو تکمیل کنید ، از طرفی داخل پنل پیامکی هم باید یه پترن براش ثبت کنید ، راهنمای تصویریش توی همون صفحه افزونه ها در پنل پیامکیتون هست ، اگر مشکلی بود هم بنده در خدمتم. :ok_hand: :ok_hand:

2 پسندیده

من نسخه اصلی فارسی شدن را خریداری کردم به نظرتون همین خریداری شده خوبه یا افزونه ای که خودش معرفی کرده ؟

1 پسندیده

والا با توجه به آخرین اطلاعی که دارم ، در افزونه اصلیش ، پنل های پیامکی ippanel از لیست پنل هاش حذف شدن ، برای همین ، با توجه به این که پنل پیامکیتون ippanel هست ، باید از افزونه موجود در بخش افزونه های خود سامانه استفاده کنید که امکان ارسال با پترن رو هم داره !
من همین هفته قبل برای یک وب سایتی اومدم این امکان رو راه بندازم ، در نسخه اصلی که خریداری کرده بودن ، ippanel نبود متاسفانه.
حالا باز می تونید تست کنید و اول افزونه خریداری شده رو نصب کنید و ببینید ippanel با امکان ارسال با پترن رو اضافه کردن یا نه (که البته بعیده اضافه کرده باشن!)

2 پسندیده

الان که من نصب کردم داره فقط پترن کد می خواد نمی دونم چطور باید این کد را از پنل نصب کنم (البته فعلا مدارکم را تایید نکرده و خط اختصاصی هم ندارم )

1 پسندیده

عه ، خوب پس خیلی عالی ، بعد از فعال شدن پنلتون ، اول باید در قسمت ارسال بر اساس پترن ، پترنی ثبت کنید ، برای نمونه :
سلام
رمز یکبار مصرف شما %OTP% می باشد.
با تشکر
(نام کسب و کار)
و بعد در داخل وردپرس ، وارد تنظیمات افزونه دیجیتس می شید و بعد در قسمت پیکربندی اصلی ، در بخش نمونه متن ، کد :
patterncode:کد پترن;OTP:%OTP%
را وارد می کنید و بقیه تنظیمات رو همانند آموزش تصویری در فایل pdf موجود در سامانه پیامکی ، در بخش افزونه ها ، انجام می دهید.

1 پسندیده