افزونه بهینه سازی ویژگی های محصولات در ووکامرس

با سلام
آیا برای بهینه سازی ویژگی های محصولات در ووکامرس افزونه رایگان پرمیوم وجود دارد؟

درود

چه نوع بهینه‌سازی منظورتون هست؟

درود
ویژگیهایی که برای یک محصول میشه متصور بود مانند " رنگ ، سایز ، جنس و …" البته این قسمت بصورت خودکار وجود دارد ولی افزونه هایی هستند که شرایط انتخاب را برای کاربر زیبا می کنند مثلا وجود دکمه های رنگی؟
متشکرم

اینهایی که شما مطرح کردید، متغیرهای یک محصول هستند و برای محصولات متغییر استفاده میشوند که کاربر امکان انتخاب از بین چند متغییر رو داره.

این افزونه‌هارو بررسی کنید:

2 پسندیده

بله درسته ولی چند تا افزونه را چک کردم بصورت پرمیوم نصب نشدند و امکانات کامل نشد.
این مواردی که شما ارسال کردید پرمیوم نصب می شوند؟
ممنونم

این ها افزونه های رایگان در مخزن وردپرس هستند.

به راحتی میتونید از پیشخوان وردپرس، نصبشون کنید.

2 پسندیده

درود
متاسفانه چند تاشون را تست کردم در شرایط نصب معمولی امکاناتی را که می خواهیم ندارند فقط وقتی به پرمیوم آپدیت می شوند امکانات مورد نیاز را ارایه میدهند که برای این کار هم باید شارژ شوند.

افزونه دوم، تمامی امکانات مورد نیاز شمارو به صورت رایگان ارائه میده.

1 پسندیده

درود
ممنونم از توجه شما.
افزونه را نصب کردم ولی متاسفانه وقتی می خواهیم ویژگی های محصول را تعریف کنیم، موارد انتخاب مانند آنچه در تصویر افزونه ارسالی شما " حالت دکمه ای برای رنگها ، سایز و یا جنس "هم نشان داده شده است به نمایش در نمی آید و همون حالت معمولی قدیمی را دارد.
لازم به ذکر است افزونه را فعال کردم.

1 پسندیده

بعد از اینکه افزونرو نصب کردید، باید به صفحه ویژگی‌های محصول برید، و هر ویژگی‌رو ویرایش کنید.

3 نوع ویژگی جدید، بعد از نصب افزونه برای شما اضافه میشه:

نوع مناسب رو انتخاب کنید و سپس با بازگشت مجدد به لیست ویژگی‌ها، اونهارو ادیت کنید.

1 پسندیده

درود
تعریفهایی که گفتید انجام شد اما در قسمت ویژگی های کالا باز اون دکمه هل دایره ای یا 4گوش رنگی نمایان نشد.
تصویر را ببینید.

این صفحه ویرایش محصول در Back-End هست.

این ویژگی‌ها خودشون رو در Front-End نشون میدن.

محصول را ذخیره کنید و چک کنید.

در Front -End هم همینطور نمایش داده می شود.

شما برای هر ویژگی، یک متغییر ایجاد کردید، در صورتیکه محصولات متغییر، یعنی اینکه کاربر بتونه برای یک ویژگی، از بین چند متغییر یکی رو انتخاب کنه.

اگر محصول شما در هر ویژگی، یک متغییر داره، باید محصول ساده ایجاد کنید.

چندین ویژگی اصافه کنید، اگر همچنان این چنین بود، در پیکربندی ویژگیها مشکلی هست.

1 پسندیده

اگر مثلا پیراهن مردانه را یم محصول در نظر بگیریم.
ویژگی رنگ میتونه 4 تا رنگ مختلف داشته باشه و ویژگی اندازه میتونه 5 سایز مختلف داشته باشه.
اما ویژگی جنس را یکی تعریف می کنیم که خریدار بتونه یک پیراهن با یک جنس مشخص را در 4 رنگ و 5 سایز مختلف به انتخاب خودش خرید کند. در این تعریف اشکالی هست؟
بنابراین ما میخواهیم تعریف کنیم از یک جنس مشخص و از هر گزینه رنگ و سایز مشخصچه تعدادی در انبار داریم که سپس خریدار امکان انتخاب داشته باشد. این شیوهدرست است یا بگونه دیگری باید عمل شود.
متشکرم

1 پسندیده

خیر، در مثال آخر شما مشکلی نیست.
اما چون در تصویر ارسالی، برای هر ویژگی، یک متغییر تعریف کرده بودید، احتمال دادم که شاید محصول شما محصوله ساده بدون متغییر است.

موفق باشید.