افزونه کش برای سایتی که cdn داره

سلام من از cdn استفاده می کنم آیا نیازی به نصب افزونه کش روی هاستم هست ؟

سلام و درود

به انجمن بزرگ سون هاست خوش امدین

بله. قطعا فرایند کش و cdn با هم متفاوت هستند و برای این که بتونید وب سایت و فایل های css و js را بهینه تر کنید نیازمند نصب افزونه کش برای حجم درخواست ها و سرعت بهتر است.

می توانید از افزونه کش لایت اسپید استفاده کنید که تنظیمات آن در انجمن سون هاست قابل دسترس می باشد.

https://fa.wordpress.org/plugins/litespeed-cache/

1 پسندیده

سرویس من هاست لینوکس حرفه ای سون هاست هست و الان wp rocket رو دارم آیا لایت اسپید مناسب تر هست ؟

بله صد البته سازگارتر و بهتر هست و با فعال کردنش می تونین سرعت وب سایت را چند برابر کنید. فیلم آموزشی هم در انجمن هست

1 پسندیده

درود اگر از کلودفلر استفاده میکنید کلودفلر افزونه مخصوص داره که میتونید کنار افزونه های کش و سئو نصب کنید ،
اما بین راکت و افزونه لایت اسپید همونطور که توی نتایج تست توی همین انجمن دیدیم روی وب سرور سون هاست بهترین سازگاری رو دارن و در خیلی مواقع افزونه راکت بازدهی بهتری هم داشته!
حالا اگر شما راکت دارید داخل تنظیمات راکت میتونید از افزودنی کلودفلر استفاده کنید و کش کلودفلر رو با کش راکت ادغام میکنید ، اینطوری سرعت فوق العاده ی رو تتجربه خواهید کرد
اما اگر قصد دارید لایت اسپید رو تست کنید راکت رو موقت غیرفعال کنید و لایت اسپید رو تست کنید اما روی بیشتر مواقع راکت بازدهی بهتری داره
در کل شما افزونه کلودفلر اگر از CDN کلودفلر استفاده میکنید نصب کنید

1 پسندیده

@Angel
سلام
ندا جان یک سوال داشتم، کلودفلیر پرمیوم که ماهیانه 20 دلار هست تنها برای یک سایت قابل استفاده است یا چند سایت با هم را میشه بهش اضافه کرد؟

سلام محمد جان پلن پرو طرح برای هر دامنه میگیرید اما پلن بیزینس اینطوری نیست و شما میتونی مجموعه ای از دامنه هارو داشته باشی

1 پسندیده