افزون فیلد در EDD مانند گرویتی فرم

سلام خسته نباشید. ببخشید من افزونه EDD استفاده میکنم تو سایت. میخواستم مانند گرویتی فرم یک فیلد در صفحه پرداخت داشته باشم که کاربر بتونه توش رقم وارد کنه و سپس به مبلغ قابل پرداخت اضافه بشه ( برای حمایت مالی و… ) این مورد تو گرویتی فرم دیده بودم امکانش هست که تو EDD این اضافه شه ؟

از گزینه pricing fields گزینه product رو انتخاب کنید. تو قسمت مبالغ باید چند تا از قبل تعیین شده بزارید توی یه dropdown بعد از از گزینه advanced یه گزینه بزارید برای مبالغ دیگر که قابل تایپ کردن هست.

product-field

form-conditional-logic

ببخشید فک کنم اشتباه متوجه شدید. من تو گراویتی فرم بلد هستم این کار رو انجام بدم. میخوام این کار رو تو فرم دیجیتال دانلود انجام بدم. ینی تو فرم اش یچی مث همین ک آموزش دادید اضافه کنم

برای سوالتون، EDD مخصوص محصولات دیجیتالی هست. طبیعتا راهی برای دور زدن امکانات native داره و میشه چنین چیزی رو باهاش پیاده کرد. اما به نظر من برای donation یه صفحه جدا درست کنید و از فرم های مستقیم درگاه استفاده کنید. اینطوری کاربرا با حس بهتری دونیت می کنن.

ماجراش راستش طولانی هست. ببینید من یک سرویس همکاری در فروش میخواستم داشته باشم ب طوری که وقتی مشتری فرمی رو آگهی کرد، من براش (بازاریابی که مشتری رو اورده) پورسانت بدم و چنین افزونه ای پیدا نکردم.

الان از افزونه افیلیت وی پی استفاده کردم و میخوام فرم ام رو داخلش قرار بدم ( داخل EDD ) و بعد پایین متن دکمه ها رو از خرید به ثبت آگهی تغییر بدم شیوه پرداحتم آزمایشی کنم ک ب درگاه نره و بعد زدن گزینه با توجه به مبلغی که اونجا افتاده پورسانتش تو حسابش ثبت بشه.

راهی هست برا اینکه الان ی فیلد اضافه بشه ؟

یکم جزییاتش زیاده، برا همچنین چیزی یه trick آماده وجود نداره. باید برنامه نویسی بشه. ولی میشه.

آهان خیلی ممنونم کاش بلد بودم حیف… بازم ممنونم از راهنمایی شما

فکر نمی هزینه زیادی داشته باشه. از بچه های فریلسنر می تونی بخوای برای انجام بدن.

1 پسندیده

عه؟! خیلیلی ممنونم به پیام خصوصی شون پیام بدم ؟؟

هزینه فک کردم مثلا میلیونی باشه!؟

نه بابا، چیز خاصی نیست. برای برنامه نویسی کاستوم @Hosein پیشنهاد میشه. البته این روزا وقتشون پره. چک کنید باهاشون. تو انجمن بهشون پیغام خصوصی بدین براشون ایمیل میره.

1 پسندیده