انتخاب افزونه سئو وردپرس

سلام
دوستان شما کدوم افزونه برای سئو رو پیشنهاد میدید…
اونوقت اگه میشه بگید که نسخه اصلیش خوبه یا خریدنیش؟؟؟

سلام
من خودم از افزونه yoast seo استفاده میکنم. به نظرم برای سئو افزونه خیلی خوبیه و با این افزونه خیلی راحتم.

این سوالت"نسخه اصلیش خوبه یا خریدنش" قبلا سوال من هم بود. و دقیقا این سوال رو تو تاپیک معرفی افزونه yoast seo مطرح کرده بودم.

من خودم خیلی وقته که از نسخه رایگان این افزونه استفاده میکنم. نسخه حرفه ای این افزونه رو نصب کردم که با نسخه رایگانش تقریبا تفاوتی نداشت به جز چند قابلیت بیشتر مثل سئو ویدیو، سئو محلی، سئو ووکامرس

چون موضوع سایت من موزیکه اصلا نیازی به نسخه حرفه ای این افزونه و این قابلیت های اضافی نیاز ندارم.

3 پسندیده

با سلام
من با دو افزونه all in one و yoast کار کردم و میکنم ،به نظرم هر دوتاشون خوب هستند و حتما برای یک وردپرس کار لازمه که یکی از این افزونه هارو نصب کنه .
ولی تجربه من میگه که افزونه yoast یکم بهتره اون هم به خاطر اینه که این افزونه یه قابلیتی داره که سئوی هر مطلب رو میسنجه و بهت راهنمایی هایی در زمینه بهتر شدن سئو میکنه و دوم این که سایپ مپ ساخته شده با این افزونه سرعت بیشتری داره(به نظر من )
ولی انصافا باید بگم که افزونه all in one هم افزونه ی خوبیه و یه قابلیت خیلی خوب داره که از تگ ها و برچسب های هر مطلب به عنوان کلمات کلیدی استفاده میکنه .
در کل به نظر من باید زمینه کاری خودتون رو ببینید و یکی از این افزونه هارو انتخاب کنید.

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
نسخه رایگان محدودیت هایی داره که اگر سایتتون در حال رشد هست پیشنهاد میکنم از نسخه پریمیوم استفاده کنید
مثلا محدودیت 1000 url برای سایت مپ که بعد از رسیدن به این تعداد ناگزیر هستید از نسخه پریمیوم استفاده کنید
یا ریدایرکت خودکار صفحات که بعد از تغییر آدرس یک url خودکار آدرس قبلی به آدرس جدید منتقل میشه تا تبدیل به 404 نشه
اون مواردی که میگین مثل ویدئو و سئو محلی افزونه های مکمل هستند که بصورت جداگانه باید نصب بشن و ربطی به افزونه پریمیوم ندارن

موفق باشید

7 پسندیده

رنک مث و یوئست ولی برای استفاده ازشون باید آموزش هاش را ببینید و اینکه افزونه سئو یک دستیار سئو هست و برای شما سئو انجام نمیده ، خودتون هستید که سئو را انجام میدین پس تفاوت آنچنانی بین این افزونه ها نیست مگر در جزییات

7 پسندیده

سلام وقتون بخیر
هیچ افزونه به صورت مستقیم نمیاد سایت شما را سئو کنه فقط افزونه ها شما را را راهنمایی میکند افزونه یواست افزونه خوبی میتونه باشه ولی معجزه آسا نیست! اون شما را راهنمایی میکنه که چطور باید مطلب سایتوت رو تو اون کلماتی که قصد بالا آمدن داره را بسازید و همین و اینکه چند تا متاتگ هم براتون تنظیم میکنه ولی شما اگر قصد دارید که سئو کنید باید از فکر و ایده های خودتون کمک بگیرید!
امید وارم هستم که موفق باشید :wink:

4 پسندیده

سلام

از محدودیت های نسخه رایگانش اطلاع نداشتم و یکی از کاربران انجمن فکر کنم ناظر انجمن بودن که گفته بودن نسخه رایگانش با نسخه پیشرفته تر تفاوتی نداره حالا به جز همون افزونه های مکمل

ممنون که اطلاع دادی…

2 پسندیده

سلام

تفاوت افزونه رایگان و پرمیوم Yoast SEO:

منبع:

5 پسندیده