انتقال قالب فروشگاه ووکامرسی از یک دامنه و نصب و فعالسازی بر روی فروشگاه دیگر

باسلام به همه دوستان و سروران،
من قصد دارم قالب یک فروشگاه ووکامرسی و تنظیمات اون رو به یک فروشگاه مشابه که قالب دیگری دارد انتقال بدهم و جایگزین کنم. هر دو فروشگاه بر روی یک سرور هستند و فروشگاه مبدا، ساب دامین فروشگاه مقصد هست. آیا به نظر شما ممکن است؟

سلام
یعنی فروشگاه دوم با محصولات قبلی خودش ولی با قالب جدید بالا بیاد؟

باسلام و سپاس،
فروشگاه دوم (مقصد) هم اکنون فعال و دارای قالب است و همانطور که فرمودید میخواهیم با امکانات و ظاهر قالب فروشگاه نخست(مبدأ) بالا بیاید.
این انتقال بعلت ناسازگاری قالب فروشگاه دوم با افزونه دکان صورت خواهد گرفت. قالب فروشگاه نخست با این افزونه سازگار است.

سلام خدمت شما
برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس و همچنین گزارشات و سایر اطلاعات ووکامرسی از افزونه Product Import Export for WooCommerce استفاده کنید
لینک دانلود از مخزن وردپرس : افزونه Product Import Export for WooCommerce

2 پسندیده

سلام خدمت مهندس مجد عزیز،

بهترین راه اینه که از روشی که @Hosein عزیز گفتن تمامی اطلاعات محتوایی وب سایت مقصد رو خارج کنین، سپس بک آپ کامل مبدا رو روی لوکال هاست (روی کامپیوتر) درون ریزی کنین، سپس تمامی اطلاعات محتوایی بک آپ مبدا رو که روی لوکال هاست درون ریزی کردید رو حذف کنین و سپس اطلاعات خروجی گرفته از وب سایت مقصد رو درون ریزی کنین.

با استفاده از لوکال هاست، هم از صحت کارکرد صحیح مطمئن میشین و هم اگر مشکلی پیش اومد صدمه ای به وب سایت مقصد وارد نمیشه.

بعد از اینکه از همه چیز مطمین شدید، می تونین از کل اطلاعات بک آپ بگیرید، هاست مبدا رو ریست کنین و اطلاعات رو درون ریزی کنین.

مشکلی داشتید در خدمتتون هستیم.

موفق باشید

2 پسندیده

سلام و عرض ادب خدمت مهندس سیدزاده عزیز و با تشکر از “حسین” بزرگوار،
راهنمایی بجا و معقولی است. مثل همیشه کارگشا! خداوند به شما سروران سلامتی و عمر با عزت عطا فرماید. البته من فکر کردم که قالب سایت مبدأ و افزونه های ضروری آن را روی سایت مقصد نصب و فعال کنم. در این حالت هر دو سایت “به لحاظ نوع قالب” در وضعیت برابر خواهند بود. سپس از طریق برون ریزی تنظیمات قالب سایت مبدأ و سپس درون ریزی آنها در پنل تنظیمات همان قالب در سایت مقصد کار را تمام کنم. میماند جانمایی دسته ها و محصولات در بستر قالب جدید. نظر شما عزیزان چیست؟

1 پسندیده

برای این مورد از ابزار import/export خود وردپرس استفاده کنین. این دقیق ترین و محلی ترین ابزار برای انجام این کار هست. هنگام خروجی گرفتن می تونین انتخاب کنین که دقیقا چه اطلاعاتی رو تصمیم به استخراج دارید.

1 پسندیده

چشم استاد. دست شما رو از راه دور میبوسم. زنده باشید.

2 پسندیده

ارادتمندم جناب مجد. کوچیک شماییم.

موفق باشید.

1 پسندیده