اکانت پرمیوم وب سایت الکسا رایگان + اشتراک شخصی برای کاربران سون هاست

SEO-keyword-opportunities
وب سایت الکسا همونطور که همگ اطلاع دارید بزرگترین مرجع آمارگیری هست ، شما وقتی برای اولین بار با این سیستم بخواهید کار کنید متوجه میشید که تقریبا 85 درصد از بخش های این سیستم غیرقابل دسترسی هستند و برای استفاده از آنها باید هزینه ای پرداخت کنید تا حسابتان به پرمیوم تبدیل شود ،سون هاست به عنوان هدیه به کاربران توی این تاپیک بصورت اکانت پرمیوم وب سایت الکسا رو اشتراک میگذارد ، اکانت اصلی هستند و دوستان اقدام به تعویض رمز نکنن چون رمز رو ریست میکنم باز ،

• دوستانی که قصد دارن سایتشون رو ثبت کنن داخل اکانت باید از کاربران فعال انجمن باشن سپس همینجا اعلام کنن تا اکانت خصوصی بهشون بدیم (اکانت اختصاصی به مشترکین هاست یا سرور سون هاست اعطاء می شود)
  • برای دریافت اکانت خصوصی حتما آدرس وب سایتتون که از سرویس سون هاست استفاده میکنه رو اعلام کنید

Email: piseter@net1mail.com
Password: 1478523690

19 پسندیده

سلام. من یه اکانت خصوصی میخوام.

2 پسندیده

درود
اشتراک Advanced Plan برای شما ایجاد و به مدت یک ماه فعال شد
(ارسال در پیغام خصوصی)

1 پسندیده

سلام منم کاربر وبسایتتون هستم

1 پسندیده

درود
اشتراک یک ماهه براتون ارسال شد
(پیغام خصوصی )

سلام ممنون میشم اکانت خصوصی برای من هم لطف کنید

1 پسندیده

درود لطفا آدرس سایتی که از سرویس های سون هاست استفاده میکنید رو هم درج کنید سایت رو پروفایلتون باز نمیشد

سلام و درود
بنده هم از مشتریان سایت شما هستم
ممنون میشم اکانت خصوصی برای من هم لطف کنید.
با احترام

1 پسندیده

درود
آدرس وب سایتتون رو لطف کنید اعلام کنید توی پست اول نوشتم عزیزان
ممنون

سپاس از شما
webpower.ir

1 پسندیده

ممنون میشم برای بنده هم ارسال کنید

1 پسندیده

دوست عزیز آدرس وب سایتتون رو ننوشتید ، سایتی که از سرویس های ما استفاده میکنید رو اعلام کنید

دوست عزیز براتون ارسال کردم پیغام خصوصیتون رو چک کنید
اشتراک Advanced Plan ، به مدت یک ماه

یه موردی باید ذکر کنم ، برای دامنه های .ir امکان استفاده از خدمات الکسا نمیباشد

1 پسندیده

درسته متاسفانه برای ابزار تخصصی و… مینویسه تحریم هستید
اما دوستانی که دامنه های دیگه دارن میتونن ثبت کنن و از سمتی میتونید از آنالیزش استفاده کنید و یا لیست بک لینک های سایت های دیگرو کامل ببینید و یا تو قالب csv دانلود کنید و یه دنیا بک لینک معتبر الکسا جمع کنید مثلا این صفحه تونه و با ین اکانت به تمام بخش ها دیگه دسترسی دارید آنالیز کلمات کلیدیتون رقیباتون و میزان اهمیت کلمات بین شما و اونا و…
https://www.alexa.com/siteinfo/webpower.ir#trafficstats

سلام وقتتون بخیر
ممنون میشم واسه منم یک اکانت خصوصی بدید

1 پسندیده

سلام من دامنه م ایرانه، منم میتونم ازین اشتراک الکسا استفاده کنم !؟ اگه میتونم برای منم بفرستید … ممنون .

1 پسندیده

درود آدرس وب سایتتون که از سرویس سون هاست استفاده میکنید براش رو اعلام کنید حتما توی پست اول گفتم که دوست خوبم

درود
شما هم همچنین آدرس سایتتون رو اعلام کنید

نمیدونستم باید همینجا اعلام کنم، فک کردم خصوصی پیام میدید …
www.levaheidarkarar.ir

1 پسندیده