ایجاد برچسب برای پست ها در وردپرس برای سایت موزیک

بچه ها سلام ،
یه سوال دارم از اساتید سئو،
برای سایت موزیک ، چجوری برچسب بزارم و اینکه تعدادش برای هر پست چجوری باشه ؟
و باید ثبت کنم برچسب هارئ تو گوگل یا فقط جنبه ارتباط بین پست هارو داشته باشه ؟
مثلا یه آهنگ با عنوان " دانلود آهنگ جدید اشوان به نام شیدا " پست کردم ، تگ هاشو چجوری انتخاب کنم ؟
کیورد اصلی سایتمو تو همه ی آهنگ ها برچسب کنم ؟

بسیاری از افراد در ایران تصور میکنند گوگل با تگ مشکل داره در صورتی که تا 20 تگ برای هر مطلب رو مورد تائید میدونه
اون چیزی که تغییر کرده امتیاز تگ ها هست قبلا تگ ها خیلی اعتبار داشتند ولی الان برای گوگل اصل محتوا خیلی خیلی مهمه
اگر من بودم 3 تگ برای هر آهنگ میذاشتم و در گوگل هم ثبت میکردم

4 پسندیده

سلام
از تگ ها استفاده کنید ، درست یا غلطش اثبات نشده فقط شنیدم، ولی چشمی این مورد رو روی یکی دو تا سایت هم دیدم . سایتهایی که از تگ ها استفاده نکردن یا خیلی کم استفاده کردن در اپدیت جدید کمی افت رتبه داشتن . کم بوده ولی داشتن.

تگ ها هنوز اعتبار دارن
تگ ها هنز به موتورهای جستجو میفهمونن مطلب د مورد چیه
موتورهای جستجو هنوزم به تگ ها توجه میکنن
اما درست استفاده کردنش مهم و تاثیر مثبت و منفی میزاره

درست ترین نحوه استفاده از تگ ها :

عنوان در تگ استفاده نشه
دسته بندی در تگ استفاده نشه
وقتی تگی استفاده میشه حداقل چند مطلب دیگه از اون تگ استفاده کرده باشن و اینجوری نباشه برای هر مطلب ۱ تگ مجزا زده بشه.
تعداد مهم نیست ، اما سعی کنید بیشتر از ۵ مورد نشه ، حالا یه مطلب ۷ تا شد یا یکی ۳ تا هیچ مشکلی نیست

موفق باشید

3 پسندیده

سلام خدمت دوست عزیز
استفاده از برچسب برای هر مطلب بسیار مهمه و در سئو سایت بسیار تاثیرگذار هستش ،اما باید نکاتی رو حتما رعایت کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.
در حقیقت تگ برچسب یک ریز دسته بندی محسوب میشه از تگ catgory برای دسته بندی کلی و از تگ برچسب برای دسته بندی ریز و جزئی استفاده میشه و بسیار مهم هستش.
برای هر مطلب سعی کنید 2 تا 5 تگ استفاده کنید (به طور نرمال 3)
از ایجاد تگ های منفرد جدا خودداری کنید،یعنی تگی که فقط یک مطلب دارد رو به هیچ عنوان ایجاد نکنید .(اگر این کار را بکنید تعداد صفحات با محتوای یکسان افزایش پیدا می کند که این یک نمره منفی برای سئو محسوب می شود)
سعی کنید طول برچسب زیاد نباشه .
به طور مثال برای مطلب با عنوان “دانلود آهنگ جدید اشوان به نام شیدا” می توانید از برچسب های زیر استفاده کنید: آهنگ جدید-اشوان-پاپ-آهنگ جدید اشوان

1 پسندیده

ممنون بابت راهنماییتون

2 پسندیده