ایجاد برگه و تاثیر آن بر سئو

سلام.
من برای چند محصولی که دارم میخواستم برگه های مجاز ایجاد کنم و تو اون برگه ها متن هایی در مورد دوره ها بنویسم و از کلمات کلیدی هایی که توسط مردم استفاده میشه استفاده کنم و بعد لینک بدم به صفحات محصول.
فقط اینکه این برگه ها رو جایی تو سایت نمیزارم که مردم بخونن، صرفا جهت اینکه ایندکس بشه، حالا با این شرایط که فقط سرچ انجین ها اونو میخونن و ایندکس میکنند، آیا تثیر داره و امیدی بهش هست نتایج گوگل بالا بیاد ؟

1 پسندیده

سلام و درود

صرفا قرار دادن لینک و چند خط متن نمی تونه راه موفقیت و بالا اومدن باشه. باید برگه یا نوشته ای ایجاد کنین و محتوای مناسب و مرتبطی قرار بدین و از کلمات کلیدی مترادف استفاده کنید حتما از محتوای ویدئویی، عکس و لینک سازی درست استفاده کنید و هر چند روز هم اپدیتش کنید

مطمئنا بعد از مدتی با انجام فرایند درست بالا می یاین.

2 پسندیده

سلام
این موردی که شما درباره اون صحبت می کنین میشه “لینک سازی داخلی”. که تاثیر گذار هم هست اما نباید انتظار داشته باشین با همین لینک سازی داخلی رتبه های خوبی بگیرید.

در واقع در کنار لینک سازی داخلی باید بر روی دریافت لینک از سایت های دیگران هم متمرکز بشین.

به نظر من به جای اینکه برگه هایی ایجاد کنین که برای مخاطبان تان دیده نمی شوند و از این طریق به محصولات تون لینک بدین، بهتره که مطالب و نوشته های آموزنده و جذابی پیرامون محصول مورد نظر در سایت تون منتشر کرده و به محصول مورد نظر لینک کنین که مخاطب با خوندن این محتواها و مطالب، علاقمند بشه و از محصولات تون دیدن کنه.

به عنوان مثال:
اگر در سایت تون یک کالای ورزشی با عنوان “تردمیل” میفروشین

• در بخش وبلاگ سایت تون محتواهای جذاب پیرامون تردمیل ایجاد کنین و یا به سوالات مخاطبانی که قصد خرید تردمیل دارند با ایجاد محتواها و پست ها ایجاد کنین و سپس از درون این مطالب به محصول موردنظر تون لینک کنین.

در واقع با این کار:

• اصول لینک سازی داخلی رو رعایت کردین
  • سئو سایت و صفحه شما هم بهتر میشه
  • مخاطب اطلاعات بیشتری درباره محصول شما دریافت می کنه
  • بیشتر علاقمند به خرید میشه
  • سایت شما بیشتر پویا تر شده
  • و همینطور همین مطالب باعث دریافت ترافیک بیشتر و در نهایت فروش شما رو بیشتر خواهد کرد
1 پسندیده