ایجاد تاخیر با ووکامرس در تمام صفحهات سایت

سلام خسته نباشید. ببخشید من با فعال کردن ووکامرس تو صفحه هایی ک حتی اصلا از ووکامرس استفاده نکردم تو کل صفحاتم ی تاخیر ایجاد میکنه… اینو چطور حل کنم ؟

اینم عکس

دوست من سلام وقتتون بخیر
ببینید شما میتونید با نصب افزونه asset cleanUp اسکریپت هایی که در حال لود شدن هستند را مدیریت و یا متوقف کنید
اما برای بهینه سازی سایت باید از افزونه های بهینه سازی وردپرس استفاده نمایید .
موفق و پیروز باشید .

درود بر شما،دوست عزیز من چند موردی ک دیدم یکیش فضای استفاده شده cpu شماست که بیش از حد معمول ازش استفاده میشه و مورد بعد فضای هاستتونه که پاسخگوی نیاز شما نیست اگر طبق این تصویر ارسالی باشه و هر دوی این موارد باعث تاثیر بالایی در تاخیر سایتتون خواهد بود. و پس از حل این مسائل از افزونه های بهینه ساز اورجینال استفاده بفرمایید.
و مورد دیگه هم اینه که اگر افزونه های ناشناس در سایتتون نصب کنید که بهترین گزینه برای نفوذ به سایت و سرور میتونه باشه چون در آن افزونه ها لینک های مخربی ممکنه استفاده باشه یا اسکریپتهای مختلف که از فضای هاست شما بهره میبرند و باعث افت شدید سایت شما خواهد شد.شما جهت بررسی امنیت وبسایتتون وارد لینک زیر بشید و چک کنید که اینجا لینک رو براتون میزارم.

https://transparencyreport.google.com/safe-browsing/search

1 پسندیده

خیلی ممنونم از راهمایی شما دو بزرگوار . فقط یک سوال؛ من از کجا میتونم بدونم یک افزونه مخرب هست؟ با انتی ویروس ک اسکن کردم و با سایتی ک دادید هم همینطور مشکلی نشون نداد اینا کافیه ؟

من 4 افزونه غیر اورجینال دارم بنظر از کدوم میتونه باشه ؟

1-المنتور پرو
2-المنت پک
3-رنک مث سئوپرو
4- راکت کش

اینا رو قبل نصب اسکن کردم و با سایتی ک دادید هم برا سایت مشکلی ننوشت. آیا از اینها میتونه باشه ؟ از کجا میتونم بفهمم ؟

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
لطفا راهکاری که داده شد را تست کنید
دوباره مشکل خود را برسی نمایید
در ضمن میتواند از هر چهار افزونه شما باشد زیرا افزونه های غیر اورجینال ممکن است درست NULL نشده باشند
با غیر فعال سازی تک به تک و تست سرعت وب سایت میتوانید این مورد را نیز برسی کنید .
موفق و پیروز باشید

2 پسندیده