ایجاد "عنوان" (تایتل) دوم در وردپرس

سلام دوستان
بچه ها به جز پلاگین secondary title، پلاگین یا کد خاصی در نظر دارید برای ایجاد عنوان دوم (به شکل سوتیتر)؟
با این secondary title حداقل من به خوبی نمی تونم کار کنم. یه چیزایی توی قالب به هم می ریزه.
متشکرم

این فک کنم خوب باشه

3 پسندیده

یه باکس subtitle اضافه میکنه ولی چیزی که داخلش اضافه میکنی رو نمایش نمیده توی خروجی.

اون بستگی به تمت داره که استاندارد نوشته شده باشه
ولی
من خودم به شخصه از این پلاگین استفاده نکردم
تست می کنم همین جا بهت میگم اگه بشه کاری کرد که درست بشه برات

1 پسندیده

برای پست و برگه نمایش نمیده یا اینکه Custom Type Post هست؟‌

سلام آقای سیدزاده
نه به طور کل برای هیچ پست و برگه ای نمایش داده نمیشه. در واقع همونطور که عرض کردم، باکس برای اضافه کردن وجود داره اما خروجی کار، اون تایتل دوم رو نشون نمیده. نه در پست ها و نه در صفحه اول!

احتمال میدم که قالب شما به صورت کاستوم عنوان مقاله رو نمایش میده و به همین دلیل افزونه قادر به نشاندن دستور لازمه برای نمایش عنوان دوم رو نداره.

در این حالت کد زیر رو در جایی که قصد نمایش عنوان دوم رو دارید اضافه کنید:

<?php the_subtitle( '<h2>', '</h2>' ); ?>

این کد عنوان دوم رو با h2 نمایش میده. این مقدار رو می تونید به نوع دلخواه تغییر بدین. یا اینکه می تونید بهش class اضافه کنید تا بتونید براش style تعریف کنید.

مثال:

<?php the_subtitle( '<h2 class="subtitle_class">', '</h2>' ); ?>

اطلاعات بیشتر:

5 پسندیده

سلام اگه بخوایم کل صفحات با زیر عنوان باشه این قطعه کد رو باید کجا قرار بدم

سلام سکینه جان
اول اینکه بگم بعد از مدتی اومدم یه سر به تالار بزنم و در کمال تعجب دیدم تاپیکی که 3 سال پیش ایجاد کردم، همون بالای صفحه داره نمایش میده.
جالب بود برام :slight_smile:
ببین این مورد کاملا به قالبت بستگی داره. البته از اون زمانی که من این تاپیک رو زدم، مجموعا وردپرس خیلی پیشرفت کرده.
این یک راهکار در میان راهکارهای مختلفه که اگر به کدنویسی آشنایی نداری، خوبه چون با پلاگین مشکل حل میشه.
Secondary Title – WordPress plugin | WordPress.org

1. ابتدا این پلاگین رو از مخزن وردپرس نصب کن.
  2. به باکس تنظیماتت گزینه‌ای با عنوان Secondary Title اضافه میشه.
  3. از بخش General Settings گزینۀ Auto Show رو روی On بگذار.
    turn-auto-show-on
    به راهنمایی بیشتری اگر نیاز داشتی، بگو.
1 پسندیده

ممنون از شما
من همه این کارا رو کردم کلا نشون نمیده حتی تو صفحه تکی محصولات

این کاملا به قالب شما برمیگرده و اگر در قالب شما نشون داده نمیشه نیاز به یک توسعه دهنده دارید که افزونه رو برای قالب شما کاستومایز کنه.

1 پسندیده