ایجاد فایل maintenance پس از به روزرسانی برخی افزونه ها

من چند افزونه نظیر یواست و یواست لوکال رو در لیست افزونه هام دارم که از مارکت ژاکت خریداری کردم.
متاسفانه از نسخه 11.5 یواست، هر زمان می خوام افزونه رو آپدیت کنم (الان نسخه 12.7.1 اومده!) سیستم میره توی حالت brife یا همون حالت تعمیرات.
در وبلاگ سون هاست نوشته شده که باید فایل maintenance که در روت ایجاد میشه رو حذف کنیم. همین کار رو هم کردم و سایت بالا اومد. اما هیچ وقت این افزونه ها آپدیت نمیشن و هر بار که به روزرسانی می کنم میره توی حالت تعمیرات و باید دوباره maintenance رو پاک کنم که سایت فقط بیاد بالا. راهی به جز آپدیت دستی برای این افزونه ها وجود داره؟ و اصلا برای چی این حالت به وجود میاد؟
اضافه کنم که مشکل فقط با یواست نیست. ویژوال کامپوزر هم به همین ترتیبه.

اگر این افزونه با اپدیت خودکار باشند که معمولا می توانید همانجا بروز رسانی کنید و انجام میشه.

از طریق افزونه ها برید و از اونجا اپدیت کنید و ببینید که انجام میشه.

البته یک موردی که در وردپرس یکی دو نسخه قبل وجود داشت عدم اپدیت درست افزونه و وردپرس بود که اخرین نسخه وردپرس این مورد حل شده بود

وردپرس رو به اخرین نسخه اپدیت کنید و سپس تست کنید و اگر مجددا مشکل داشت از قسمت افزونه ها همانجا بروزرسانی کنید و ببنید که همچنان اپدیت نمیشه

3 پسندیده

دقیقا همین کار رو قبلا کرده بودم. وردپرس کاملا به روز است و افزونه ها رو چون از مارکت ایرانی گرفته ام، به روزرسانی خودکار داره.

اما به محض کلیک بر روی به روزرسانی هایشان، خطای “حالت تعمیرات” میدهد و تا زمانی که فایل maintenance پاک نشه، سایت هم بالا نمیاد. وقتی هم پاک میشه، افزونه ها روی همون نسخه قبلی هستند. عملا یک دور باطل.

جالبه این مساله رو با سیستم وردپرسی دیگری ندارم.

1 پسندیده

فایل maintenance موقع آپدیت ایجاد میشه و بعد از بروز رسانی به طور خودکار حذف میشه.
وقتی پروسه آپدیت به طور کامل انجام نشه این فایل باقی میمونه و این مشکلی که شما دارید رو ایجاد میکنه. مثلا اغلب در حین دانلود بروزرسانی ها اگر صفحه رو رفرش کنید اینجور میشه و یا خیلی دلایل دیگه مثل هماهنگ نبودن سرور مبدا و مقصد، تداخل با افزونه های دیگه، استفاده از کد ها یا افزونه هایی که جلوی تغییرات یا بروزرسانی رو میگیرن و …
بررسی کنید اگر در بروزرسانی افزونه های دیگه که از خود مارکت وردپرس دانلود کردید مشکل ندارید، مشکل از بروزرسان خودکار اون افزونه های فارسی شده ای هست که دانلود کردید. که پیشنهاد میشه تنظیمات افزونه رو اکسپورت کنید(اگر این قابلیت رو داره) و بعد افزونه رو حذف کنید و اخرین نسخه رو دستی دانلود و دستی نصب کنید، یا اینکه به طور دستی فایل های نسخه جدید افزونه رو توی هاستتون توی پوشه افزونه موردنظر جایگزین کنید.

3 پسندیده

نه متاسفانه. تمام افزونه هایی که از ژاکت خریداری شده، همین مشکل رو حین آپدیت دارند. موضوع اینه که روی سایت دیگری که همین امکانات نصبه (و هاست هم سون هاست خریداری شده) چنین مسائل و مشکلاتی نیست.

فکر می کنم راه حل نهایی را که همان آپدیت دستی است باید امتحان کنم.

بروزرسان ژاکت رو حذف و دوباره دانلود و نصبش کن

متاسفانه مساله حل نشد.

به‌روزرسانی ناموفق شد: 503 Service Unavailable 503 Service Unavailable The server is temporarily busy, try again later!

این مورد می توانید به خاطر مدت زمان اتصال و محدودیت در مموری اختصاص داده شده باشد.

به هاستینگ اعلام کنید تا این مورد را بررسی و در صورت امکان افزایش دهند که به احتمال زیاد مشکلتان برطرف خواهد شد

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
میتونید از طریق منوی افزونه ها ، افزونه مد نظر را انتخاب و از همان بخش انتخاب بروزرسانی ، بروزرسانی از طریق تیک زدن رو انجام بدید تا به مشکل بر نخورید.
و اینکه load time رو از 30 به 600 تغییر بدید.
با احترام

حتما این مورد رو بررسی می کنم و نتیجه رو همینجا گزارش میدم.

حتما این کار رو انجام میدم و نتیجه رو گزارش می کنم همینجا.
فقط اینکه load time رو چطور باید به عدد 600 رساند؟

سلام دوست عزیز
وارد هاست بشید.
سپس وارد multiple php editor بشوید.
وسط صفحه بر روی option editor کلیک کنید.
حالا max time که معمولا روی -1 هست رو به 600 تغییر بدید.

ممنونم که پاسخ دادید. ببینید فقط دو تا max time وجود داره.
max_execution_time و max_input_time؛ کدوم رو باید به 600 تغییر بدهم؟ البته هیچ کدوم روی -1 نبود.

درود
هر دو رو رو میتونید روی 600 یا 900 (پیشنهادی) قرار بدید ، موردی نداره.
موفق باشید :+1:

متاسفانه هیچ کدام کمکی نکرد. به پشتیبانی تیکت زدم. ممنونم از پیگیری ها و کمک های شما. در این بین، اطلاعات بیشتری به دست آوردم.
مساله هر زمان حل شد همینجا خبر می دهم.

1 پسندیده

سلام
بنظر من مشکل از افزونه ها است، باید دستی آپدیت کنید چون اینم افزونه ها نسخه اصلی نیستن و کرک میشن منظورم نال میشن و غیر قانونی میفروشن بخواطر همینه که این مشکل بوجود میاد.
از افزونه های رایگان استفاده کنید و اگر هم راهی بود به یک برنامه نویس بگید بصورت کد برات بنویسن