ایندکس نشدن سایت پس از 28 روز

سلام. سایت من بعد از 28 روز معرفی به گوگل برخی از صفحات و صفحه اصلیش ایندکس شدن. اما دسته بندی های مهمم با وجود اینکه محتوا نویسی می کنم ایندکس نشده . حتی محصول نویسی هم انجام دادم . جالبه دو مورد از محصولاتم ایندکس شدن. اما دسته بندی نه.در سرچ کنسول دسته بندی موردنظر که ایندکس نمیشه با خطای زیر مواجه :Discovered - currently not indexed.به صورت دستی حتی درخواست ایندکس صفحات رو به گوگل دادم.اما تاثیری نداشت
من شنیدم با استفاده از کلودفلر میشه در سرعت ایندکس سایت تاثییر گذاشت و بهتره برای شروع ایندکس بهتر به کلودفلر معرفی کرد . شما چنین چیزی رو تایید میکنید؟

1 پسندیده

سلام وقت بخیر به این شماره تلگرام پیام بده بررسی کنم 09210326366

سلام دوست عزیز
Discovered - currently not indexed این یک خطا نیست، این یعنی صفحه توسط گوگل بررسی شده ولی هنوز ایندکس نشده و شاید کمی در ابتدا زمانبر باشه، به نظر بنده جای نگرانی نیست حتما توسط گوگل ایندکس میشه

خاستی 09358697466 تلگرام پیام بده برای ایندکس کمکت کنم!

بهترین روش برای ایندکس فوری هر نوشته یا هر چیز دیگه اینه که شما افزونه ایندکس فوری گوگل رو نصب کنید که پس از نصب تنظیمات خاصی داره ولی به سرعت برق توی گوگل ایندکس میشه. گوگل نزدیک 2 ساله که به سختی مطالب رو به راحتی و به زودی برای مخصوصا سایت های ضعیف ایندکس نمیکنه