بارگذاری طولانی gstatic.com

سلام. موقع بارگذاری برخی صفحات زمان زیادی برای ارتباط با gstatic.com صرف میشه. هیچ افزونه آماری هم فعال ندارم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

ادرس سایتتون رو ارسال کنید

این مربوط به اون برگه هست که خطا می زنه:

اینم صفحه اصلی سایت:

توی قسمت waterfall اون زمان اولیه رو باید چطوری درست کنم؟ 2 ثانیه اش مربوط به اولین مورد هستش.

سلام
در وهله اول بهتره از یک افزونه دیگر برای فشرده سازی و کش استفاده کنید
درحال حاظر wp-autoptimize کاملا مناسب هست
در سایت شما برخی از فونت ها که لینک داده شده اند وجود ندارند یا آدرسی آنها تغییر کرده و بهتر است لینک دهید آنها را صحیح نمایید
فونت های گوگل را غیرفعال نمایید
از لینک http://gstatic.com فونت های گوگل فراخوانی شده که برای آنالیز هست
در کل افزونه ی که بالا معرفی کردم استفاده کنید بهتره

1 پسندیده

بله. متشکرم. نتیجه بهتر شد.
فونت ایران یکان نسخه woff2 روی سایت وجود نداشت که لینکش رو حذف کردم.
منتها الان دوتا مورد هست که زمان زیادی رو گرفته و نمی دونم چطور درستشون کنم.
این لینک رو ملاحضه بفرمائید:

مورد اول که 2.6 ثانیه زمان گرفته و یکی هم get_refreshed_fragments که 1.3 ثانیه زمان برده.
برای این چه پیشنهادی دارید؟

get_refreshed_fragments ظاهرا مربوط به سبد خرید و ایناس. من کد زیر رو توی function گذاشتم و این مورد حل شد. اما مورد اول هنوز برقراره.

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_cart_fragments', 11);
function dequeue_woocommerce_cart_fragments() {
	if (is_front_page() || is_single() ) wp_dequeue_script('wc-cart-fragments');
}

دوست عزیز،

صرفا به دنبال حل کردن مواردی که در GTMetrix نشون داده میشه نباشین.

اضافه کردن این کد به functions.php قالب و غیر فعال کردن Ajax در تنظیمات ووکامرس، باعث میشه هربار که مشتری محصولی به سبد خریدش اضافه میکنه، بره به صفحه cart/
و در صورتیکه مشتری مجدد بخواد محصولی از صفحات دیگه سایت شما خریداری کنه و به کارتش اضافه کنه و در نهایت پرداخت رو انجام بده، اونرو اذیت میکنه و موجب دریافت نمره منفی UX توسط مشتری میشه.

نمره بد UX یا همون تجربه کاربری که در GTMetrix نمایش داده نمیشرو نادیده نگیرید.

پیشنهاد میکنم با آگاهی کامل از عملکرد این function، اونرو در سایتتون اعمال کنید.

2 پسندیده

متشکرم. این مورد رو فراموش نمیکنم . البته در این سایت، کاربرها صرفا یک محصول رو در هربار مراجعه تهیه می کنن. امکان خرید 2 محصول توسط یک مشتری در هر مراجعه خیلی کم و تقریبا 0 هست.

سلام مطابق آموزش پایین پیش برید

2 پسندیده