بالا بردن سئو و امتیاز الکسا

با سلام و ادب دوستان
بنده یک سوال داشتم
بنده برای سایت خود عملیات بهینه سازی سرعت و همچنین سئوی داخلی و خارجی و لینک سازی را انجام داده ام…
در مورد لینک هنوز نمایش داده نمی شود تعداد آن اما سوال بنده این است چگونه می توانم رتبه و سئوی سایت خود را بهبود دهم؟
با سپاس از راهنمایی شما دوستان :pray: :pray: :pray: :cherry_blossom: :bouquet: :tulip:

2 پسندیده

سلام و درود ورودتون به خانواده بزرگ سون هاست را تبریک عرض میکنم.
برای بهبود رتبه و سئوی سایت خود موارد بسیار زیادی هست که باید رعایت کنید .
اما در زیر مواردی که مهم هستند را برای شما ذکر میکنم .
1- سئوی داخلی سایتتون را به خوبی انجام دهید (سعی کنید حجم لود سایتتون تا حد امکان کم باشه و همچنین تعداد درخواست هایی که به سمت سرور ارسال میشه هر چقدر کمتر باشه بهتره )
2- حتما محتوای کاربر پسند درست کنید (زمانی که کاربر پسند باشه گوگل پسند هم هست)
3- حتما از افزونه های سئو مثل yoast seo یا all in one و یا رنک مس استفاده نمایید و تنظیمات آن را به خوبی انجام دهید .(توصیه من استفاده از افزونه yoast seo premium هستش )

همه این افزونه ها در انجمن سون هاست هستش و به راحتی میتونید دانلود کنید .
4- فایل robots.txt را حتما در سایتتون ایجاد کنید و اون را برای موتور های جستجو بهینه کنید .
با یه سرچ ساده تو اینترنت میتونید نحوه ساخت و بهینه سازی این رو به راحتی یاد بگیرید .
5- برای سایت خودتون حتما نقشه سایت داشته باشید برای این کار میتونید از افزونه های سئو که در بالا گفته شد استفاده کنید. خود این افزونه ها قسمتی برای ساخت نقشه سایت دارند .
6- سایت خود را حتما در سرچ کنسول گوگل ( Google Search Console tool) و bing webmaster tools ثبت کنید و نقشه سایت خود را که در مرحله قبل ساختید به کنسول گوگل و بینگ وبمستر وارد کنید .(این کار خیلی ضروریه سرعت ایندکس مطالب سایت شما را به شدت افزایش می دهد)
7- از ایجاد بکلینک های اسپم به شدت خودداری کنید و به هیچ عنوان انجام ندهید و اگر سایت شما بکلینک اسپم دارد با ابزار disavow بکلینک های اسپم را پاک کنید .
8- در صورتی که از دستتون بر میاد پس از تولید محتوای خوب ، رپورتاژ خوب و باکیفیت در سایتهای معتبر منتشر کنید( اگر امکانش هست سایت های زیر رتبه 500 الکسا، حالا چرا؟؟؟ چون این سایتها اعتبار دامنه(DA) و اعتبار صفحه¶ بالایی دارند و دریافت بکلینک از این سایتها اعتبار سایت شما را به شدت افزایش می دهد)
در بالا سعی کردم مهم ترین مواردی که برای بهبود سئو و رتبه سایت مهم هستش را برای شما بیان کنم .

3 پسندیده

با سلام و ادب
امید که خوب و شاد باشید
سپاس گذارم از راهنمایی کامل و جامع شما بله حتما موارد ذکر شده را با دقت انجام خواهم داد تا مشکل بر طرف شود.
:pray: :pray: :pray:

2 پسندیده