برای فروش محصول گرویتی فرم بهتر است یا ووکامرس؟

دوستان سلام

من حدود 15 تا محصول فیزیکی دارم که هنوز داخل سایتم منتشر نکردم، به نظرتون گرویتی فرم بهتره برای دریافت سفارش و پرداخت آنلاین یا ووکامرس نصب کنم؟ من بیشتر به خاطر منابعی که از هاست درگیر میکنن وسواس دارم وگرنه با هردو میشه سفارش گرفت. از طرفی هم ووکامرس رایگانه ولی گرویتی رو باید از سایتای ایرانی بخرم و فردا ممکنه آپدیتی نیاد براش از طرفی هم فکر میکنم ووکامرس سایتو خیلی سنگین کنه چون ی دونه فارسی ساز هم براش نصب میشه. با همه اینا و تعداد محصولی که دارم به نظرتون کدوم مناسبه؟

سلام اکبر جان، وقتت بخیر
برای فروش محصول حتما توصیه میشه از ووکامرس استفاده کنی گرویتی کلا کارش یه چیز دیگه اس و برای فرم سازی استفاده میشه

2 پسندیده

از نظر منابع خیلی تفاوتی نمی‌کنند
هردو افزونه‌های بسیار بهینه‌ای هستند. مطمئن باشید سازنده‌های ووکامرس وسواس زیادی از نظر درگیری منابع سایت داشته‌اند چون اصلا خود وردپرس جوری طراحی شده که با حداقل‌ها کار کنه و ووکامرس هم به دست سازندگان وردپرس ساخته شده.

حالا اگه بخواید سایت برای بازدید کننده‌ها سبک‌تر بشه و بیشتر هم بهینه‌سازی کنید، میتونین از دوتا افزونه کمک بگیرید:

• افزونه Disable WooCommerce Bloat - این افزونه برخی از امکانات ووکامرس مثل بخش بازاریابی که چندان استفاده‌ای ندارند رو غیرفعال میکنه و سبک‌ترش میکنه.
  • افزونه‌هایی مانند perfmatters یا wp asset clean - با اینا میتونین جاوااسکریپت و استایل‌های ووکامرس رو فقط در صفحات ووکامرس (فروشگاه، محصول تکی) لود کنید و کاری کنید که در صفحات دیگه لود نشوند. کار با perfmatters راحت‌تره.
1 پسندیده