بررسی آپدیت افزونه غیرفعال

سلام
من یک مولتی سایت دارم
یسری افزونه ها تو شبکه نصب میشن غیرفعالن و فقط در سایت های زیرمجموعه فعال هستن

و متاسفانه فقط تو بخش شبکه میشه افزونه آپدیت کرد و افزونه ای که غیرفعاله باید فعال بشه تا بشه آپدیتشو دید و آپدیت کرد
من یه افزونه آپدیت نوتفکیشن نصب کردم که نوشته بود مولتی سایت هم ساپورت میکنه ولی فقط افزونه ای که توی شبکه فعال باشه رو بررسی میکنه و نمیتونم ببینم باقی افزونه هایی که تو سایتای زیرمجموعه فعالن رو آپدیتشونو بررسی کنم
تعداد افزونه بالاس و نمیشه یکی یکی روشن کرد تا ببینی آپدیت اومده آپدیت کنی
افزونه ها اورجینالن و خبر آپدیتشون سخته بگیرم تک تک
افزونه های هسته وردپرس بعضا تو غیرفعالی هم بررسی میشن ولی افزونه های دیگه که آپدیتشون از سرور خود سازندس تا فعال نشه کدش فعال نمیشه

کسی میتونه در این مورد کمک کنه
آیا کدی افزونه ای چیزی هست بررسی کنه آپدیت هارو تو مولتی سایت حتی برای افزونه ای که غیرفعاله ؟
خیلی گیرم تو این مورد و مهمه که آپدیتاشونو بگیرم

سلام و عرض ادب ، برای این مورد میتونید از افزونه های مدیریت آپدیت استفاده کنید ، با استفاده از این افزونه ها میتونید بروزرسانی هاتون رو مدیریت کنید و هر افزونه ای رو که دوست دارید توی لیست بروزرسانی بزارید و غیرفعال یا فعالش کنید خیلی مدیریت بهتری میتونید داشته باشید

یروز قبلش همین افزونرو نصب کرده بودم - کار نمیکنه ایمیل هم نمیفرسته حتی یکی رو دستی گذاشتم رو آپدیت ببینم خبر میده نداد

هرچی سرچم کردم انگلیسی هیچی نبود

وقتی تو شبکه غیرفعاله ولی تو ساب سایت فعاله آپدیتش چک نمیشه ! چون آپدیتا فقط تو مدیر شبکه چک میشن و واقعا این یه ضعفه یعنی باس قبلش از یجا دیگه با خبر بشی افزونه آپدیت اومده بیای تو شبکه فعالش کنی آپدیت کنی بعد غیرفعال کنی

حالا شبکه رو بیخیال بشم من بیشتر نیاز داشتم از آپدیت افزونه هام با خبر بشم که آپدیتشون رو از سازنده میگیرن هیچ راهی نداره ؟