بهبود رتبه جی تی متریکس در سایت وردپرسی

سلام دوستان وقت بخیر . من یه مشکلی دارم روی سایتم , یه سایت دارم که داخلش خرید فالوور اینستاگرام هستش من روی این سایت ادورز میرم ولی یه مشکل بزرگی که دارم خیلی نرخ کلیک هام زیاد هستش با اینکه خودم تخصص کامل دارم روی کمپین های ادورز ولی یه ارور هایی بهم میده و امتیاز خوبی به سایتم نمیده سر هاستی که استفاده میکنم
حتی نمره سایتم رو بعد یک ماه ادورز رفتن از 8 رسونده به 5
با چند نفر سئو کار هم صحبت کردم گفتن باید هاست خارج کشور بگیری و توی ایران نباشی که ادورز بهت امتیاز خوبی بده .
الان واقعا نمیدونم باید از چه هاستی استفاده کنم بهتر باشه ؟
هاست وردپرس باشه یا هاست لینوکس باشه اگر کسی توی این زمینه میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
, و این دو مورد توی تصویر رو چه پیشنهادی میدید بهم برای بهتر کردن ؟

سلام
خوش آمدی
اگر موردی که گفتین براتون اولویت داره پیشنهاد منم استفاده از هاست خارج هست و اون دو موردی که از جی تی متریکس گذاشتین مورد اول بعد از استفاده از یک cdn مثل کلودفلیر کامل سبز میشه و مورد دوم هم بهتر میشه

1 پسندیده

سلام و درود

• ابتدا می توانید از هاست با کیفیت سون هاست که هاست وردپرسی هم ارائه می ده استفاده کنید

• دوم از افزونه کش لایت اسپید و تنظیماتش که در همین انجمن هست فعال و استفاده کنید تا به رتبه عالی برسید.

با انجام این دو مورد رتبه بهتری کسب خواهید کرد

درود وبمستر عزیز کش لایت اسپید بهتر هستش یا افزونه کش نسخه پرو وردپرس رو من سایتم دارم کدوم بهتر هستش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید م نcdn دارم ولی سایت تعداد درخواست هاش خیلی بالاس و نیمدونم چیکار کنم سرعت افزایش پیدا کنه و مشکلات کم شه سایت nexfile.ir ببخشید نمیخواستم اینجا نام ببرم

سلام و درود

کش لایت اسپید به دلیل هماهنگی و سازگاری کامل با وردپرس و سرور بهتره و پرفورمنس خوبی ازش دریافت شده. با نصب این افزونه و تنظیماتی که قرار داده شده تعداد درخواست ها کاهش و سرعت سایتتون بهتر میشه

تشکر پس دوباره همون نصب میکنم واسه سایت بجا کش پرمیوم وردپرس

سلام . ببخشید میشه بگید کار با cdn چطوریه . ینی رایگانه ؟ و اینکه از کجا بیاریم ؟

سلام بله اگه هاستتون خارج هست می تونید از کلودفلیر استفاده کنید که آموزشش داخل انجمن هست

و اگه هاست ایران می تونیذ از ابر آروان و پارس پک استفاده کنید.

2 پسندیده

خیلی ممنون از توضیجاتتون

1 پسندیده

سلام
این کار مشکلی نمتونه ایجاد کن چون که دیدیم بیشتر سایت های پر جمعیت ایرانی این کارار انجام ندادن!

1 پسندیده

سلام
سواله یا جواب :thinking: :sweat_smile:
خیر در حالت عادی مشکلی پیش نمیاره مگر اینکه اشتباه استفاده بشه مثلا هاست ایران دارید و از کلودفلیر که سروری داخل ایران نداره استفاده کنید در این حالت لود تایم میره بالا و سرعت لود سایت میاد پایین
لزومی به استفاده از CDN نیست که بگیم چرا یک سایت استفاده کرده و یکی نه ، سایت های پر ترافیک اکثرا سرور اختصاصی با منابع اختصاصی دارند و نیاز نمی بینند استفاده کنن البته بستگی به تصمیم تیم فنیشونم داره که دلایلی برای استفاده یا عدم استفاده دارن

5 پسندیده

درود بر شما بتازگی ظاهر جی تی متریکس تغییر پیدا کرده و سایت ما با وجود اینکه قبلا وضعیت بهتری داشت الان اینطور نشون نمیده
نظر شما چیه دوستان

محمد جان من برای سایتم اد گوگل رفتم از هاست وردپرس ~~ هاست داخلی هم استفاده میکردم این مشکل رو نداشتم. البته برای یه سایت دیگم هم که از هاست آلمان ~~ استفاده کردم دقیقا مثل اون یکی بود و چون دو تاشو با هم ران کرده بودم فرق خاصی نداشت
پیشنهاد من اینه که به پشتیبانی هاستت تیکت بدی و بپرسی این موضوع رو و اینکه به نظر من حتما از هاست وردپرس استفاده کن چون برای سرعت وردپرس عالیه و گوگل هم توی سئو و هم گوگل ادز به این موضوع خیلی اهمیت میده!

1 پسندیده