بهترین افزونه برای ستاره دار کردن

بهترین افزونه برای ستاره دار کردن مطالب در گوگل کدام افزونه هست

با سلام
به انجمن سون هاست خوش آمدید
پیشنهاد میکنم به تاپیک زیر مراجعه کنید

با تشکر

3 پسندیده

روئین تن جان اگه بخوایم یه اسکیمای سفارشی مثل این رو درست کنیم باهاش لینک داکیومنتیشنش رو داری؟ (یعنی مثلا بگیم این 6 ایتم رو میخوایم وقتی اسم سایت سرچ میشه نشون بده!)

از طریق همین wp schema pro، نه از طریق سرچ کنسول

سلام این حالتی که سرچ می‌کنید اسم برند رو مشخص می‌کنید رو دقیقا بهش میگن دیتا استراکچر یا همون داده ساخت یافته برای اینکه ربات های گوگل بتونن اینو پیدا کنند.
عملا سرچ کنسول کاره ای نیست فقط وظیفش نشون دادن نتایج و تحلیل رفتار و کلمات جستجو شده هست.
برای اینکار می‌تونید از همین افزونه schema استفاده کنید هم از طرح کد.
این دوتا سایت رو یه بررسی کنید

و این یکی

نکته اخر با افزونه schema میتونید همون لیست رو درست کنید کافیه یه منو سفارشی یا منو دلخواه رو درست کنید بعدش توی بخش Breadcrumbs افزونه قسمت نمایش منو همون منو رو بهش نشون بدید با توجه به قدرت دامنه و سن وب سایت ممکن بین ۳ هفته تا ۳ ماه زمان ببره که این تنظیمات رو گوگل شناسایی کنه. با توجه به آپدیت جدید شما نمیتونید لینک هارو دستی به گوگل بشناسید پس ممکنه تایم بیشتری رو ازتون بگیره

3 پسندیده

تشکر. بسیار عالی.

اخه من قبلا اموزششو دیده بودم که توسط سرچ کنسول هم میشه چنین ساختاری ساخت.

بهترین افزونه برای محصولات همون‌طور که علی جان معرفی کرد :

بهترین افزونه برای مقالات هم میشه از این افزونه استفاده کنید:
نکته مهمی که باید رعایت کنید اگه افزونه فارسی ساز یا ووکامرس فارسی دارید بهتره غیرفعال بشن چون اعداد رو به صورت کامل فارسی میکنن و نتایج ستاره ای از بین میره

موفق باشید

2 پسندیده

یعنی shcema pro در کنار ووکامرس فارسی اثرش از بین میره؟ برای خوندن شهرها و یه سری موارد دیگه که ووکامرس فارسیه باید باشه.

خواهش میکنم
یه نکته مهم اسم این حالت Sitelink هستش که میشه با یک سرچ ساده بهش رسید.
آموزش کلی هم نداره ولی خب این نمونه سایت یه توضیحاتی داده خوندش خالی از لطف نیست

اگه از وردپرس استفاده می‌کنید بهترین پیشنهاد schema هست اگر خیر که مجبور کد نویسی رو انجام بدید ولی سایت های زیادی هستند که کدهارو رایگان در اختیار شما قرار میدن مثل این نمونه

واقعا سایتش عالیه.

کد نمونه

<script type="application/ld+json">
{
  "@context": "https://schema.org/",
  "@type": "WebSite",
  "name": "test",
  "url": "test.com",
  "potentialAction": {
    "@type": "SearchAction",
    "target": "test.com/q{search_term_string}teta.com/s",
    "query-input": "required name=search_term_string"