بهترین افزونه ستاره دهی برای وردپرس

بهترین افزونه برای ستاره دهی برای وردپرس چیه از لحاظ سئو ؟؟؟؟
که توی گوگل زیر نتیجه ی ما ستاره هامون را هم نشون میده …
برای نوشته و محصولات باید بزاریم ؟

سلام و درود

این افزونه خوبیه و خروجی خوبی ازش گرفته شده و از قابلیت هاش میشه به انتقال ستاره های دیگر در افزونه های دیگه اشاره کرد.

از سایر افزونه هایی که استفاده کردم خروجی مناسبی ندیدم ولی این افزونه خروجی بهتری داد.

4 پسندیده

افزونه WP Schema Pro نسبت به این بهتر نیست؟

سلام من خودم اسکیما رو ترجیح میدم و مدت هاس ازش استفاده میکنم ، و بالاخره مطالبم ستاره دار شد توی گوگل
البته جدا از اعلام امتیازات توسط شما خود گوگل هم باید تایید کنه و دامنه های ملی رو یکم سخت میگیره ، اما WP Schema Pro بهترین انتخاب هست
اگر امتیاز دادید و ایندکس دستی رو زدید همون موقع اما دیدید هنوز ستاره دار نشده یبار اینطوری سرچ کنید site:sitename.ir post ببینیدد روی این حالت ستاره ها هست یا ن اگر بود یعنی هنوز تایید گوگل نشدید ولی ثبت شده و منتظر بمونید تا به تایید برسید اما مطالبتون رو تماما ستاره دار کنید شما ک این امتیاز زودتر بهتون اضافه بشه

6 پسندیده

سلام
ممنون بابت معرفی و توضیح این افزونه :pray::hibiscus:
من شنیدم ستاره های قسمت مقاله و… این افزونه دیگه توسط گوگل نمایش داده نمیشه و فقط محصولات هنوز این امکان را دارن، این گفته درسته ندا خانم عزیز؟

3 پسندیده

لینک دانلود این افزونه را توی انجمن میزارید …؟

سلام محمد جان ، آره گوگل مقاله رو حذف کرد اما این افزونه چون گستردگی خوبی داره بصورت های دیگه ثبت کنید مثلا بررسی یا من نرم افزارم روی اپلیکیشن از چیزهای دیگش باید استفاده کنیم ، کلا هر هافزونه ای ک با مقاله امتیاز میداد دیگه بی فایدس تو سال 2020

3 پسندیده

بله داریم داخل انجمن
https://go.7ho.st/i/B2

4 پسندیده

سلام محمد جان،
امیدوارم حالت خوب باشه عزیزم.

در تصدیق حرف @Angel جان، من در همین ارتباط یک ماه پیش با نوسنده WP Schema Pro تماس گرفتم.

اونها هم تصدیق کردن که ستاره‌ها در قسمت مقالات حذف شده.

خود گوگل توضیحات کاملی از جمله آیتم‌های موجود برای پشتیبانی Snippet در این لینک قرار داده.

من بررسی‌های زیادی در ارتباط با Wordpress Schema داشتم، همین افزونه بهترین گزینه موجود برای استفادس و راهکاره @Angel، میتونه کارگشا باشه.

موفق باشی.

6 پسندیده

سلام رحیم جان
ممنونم ازت امیدوارم تو هم عالی باشی :heart:

خیلی ممنون که اطلاعات و تجربه ات را به اشتراک گذاشتی از ندا خانم عزیز و @3adegh عزیز هم ممنونم :rose:
راستش من تا پارسال با افزونه Yasr مطالبم را ستاره دار میکردم داخل گوگل، کار باهاش راحته و گزینه های schema pro را به روشی ساده تر داره ولی می خوام اسکیما پرو را هم تست کنم ان شاءالله به نتیجه برسم
تو هم موفق باشی عزیز

5 پسندیده

اگه قصد ستاره دار کردن مطالب رو دارید بهتره از افرونه kk Star Ratings استفاده کنید و توی تب
Rich Snippets گزینه "وضعیت " رو فعال کنید . به این صورت مطالب سایت ستاره دار میشه .
البته بصورت CreativeWorkSeries نه Article ستاره دار میشه

2 پسندیده

CreativeWorkSeries نه Article ستاره دار میشه یعنی چی؟

یعنی میگین دیگه افزونه اسکیما برای مقالات خوب نیست ؟
پس از چه افزونه ای استفاده کنیم ؟

با تشکر