بهترین راه برای نوتفیکیشن در سایت وردپرسی.ووکامرس

سلام
من میخواستم مثل انجمن سون هاست و خیلی جاهای دیگه برای سایتم نوتفیکیشن بذارم.
میخواستم بدونم برای این کار بهترین راه چیه و چطور میشه این کار رو انجام داد؟
@Angel
@3adegh

سلام خوبی ابوالفضل جان
ببین چند راه داری ، من خودم برای وردپرس از سیستم های نوتفیکیشن داخلی استفاده میکنم عموما چون بهتر میتونم بهش اعتماد کنم و و هیچ وقت مشکل دو سرور بارگیری برای سایتم پیش نمیاد
اما اگر این نوع رو دوست نداری در حال حاضر نجوا خوب بهترین سرویس هست ولی اگر نوع داخلی مدنظرت بود افزونه بهت معرفی کنم

2 پسندیده

سلام نـــNedaـــدا عزیز ممنونم که به این تاپیک جواب دادید
من خودم نظرم روی داخلی هست ولی فکر کنم با داخلی نمیشه به ios ارسال نوتیف کرد. اگه میشه که یه دنیا ممنون میشم اگه افزونه هاشو معرفی کنین. :hibiscus:

این افزونه ای که پیوست میکنم Instantify یه ابزار همه کارس برای وب اپلیکیشن همون PWA و نوتفیکیشن و امپ سایت و و و و، البته از امپش من استفاده نمیکنم چون بعد از چند روز نمیدونم چرا ولی فونت امپ بهم میریزه
اما آپشن های دیگش رو از دست نباید داد

http://urls.st/q2d6e
daftplug-instantify-2.8.zip (10.5 مگابایت)

2 پسندیده

سلام برای استفاده از این باید فایر بیس اوکی کنم تا بتونم به اندروید نوتیف بدم و حساب توسعه دهنده اپل داشته باشم تا بتونم به ios نوتیف بدم یا نه؟

اگر تنظیمش کنی و کاربر وقتی وارد سایت شما شد اون گزینه فعال کردن نوتفیکیشن ک میپرسه ازش رو مجاز کنه دیگه نیاز به چیزی نیست و خیلی راحت میتونی به دستگاهش نوتیف بزنی بره بدون محدودیت

1 پسندیده

این گزینه رو امتحان کنید احتمالا فونت درست شه
image
این از اول روی کش هست بذارید روی گزینه های دیگه
البته خدتون استادین من فقط نظرمو گفتم که نمیدونم درست هست یانه

سلام
این افزونه یه بخشی داشت که اتوماتیک نوتیفیکشن میداد ولی برای این که نوتیفیکشن دلخواه خودمونو تو زمان دلخواه بدیم مثلا یه جشنواره داریم و با یه متن خاص میخوام نوتیف بدم باید چیکار کنم توی بخش پشتیبانی اینو نوشته بود. با این میشه همین کارو کرد؟
How can I setup Push Notifications? Push Notifications are automatically configured for you via VAPID method, so you don't need additional configurations or Firebase project creation. Alternatively, you can use the OneSignal Push Notification plugin as a push notification service.
بازم ممنونم از وقتی که میذارید :blue_heart:

یه سوال دیگه هم اینکه اگه از این افزونه amp رو فعال کنم مشکلاتی برای ووکامرس پیش میاد یا نه؟ @Angel
:blossom:

ببین من امپ این افزونه رو از خودش استفاده نمیکنم ، امپش رو که فعال کنی همه چیز تا چند روز خوبه و بعد فونت ها بهم میریزه حالا تداخلش با کدوم افزونه منه نمیدونم فکر میکنم فارسی سازم باشه ولی به هر حال مطمئن نیستم تداخل با چی داره

1 پسندیده

سلام و عرض خسته نباشید .
چنانچه امکان پذیره براتون نسخه ی بروز شده ی این افزونه رو قرار بدین .

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم