بهترین روش جهت Backup گرفتن از هاست دانلود

با سلام،
پیشنهاد دوستان جهت Backup گرفتن از یک هاست دانلود تا 20 گیگ چیه؟
یکی از دغدغه های من هاست دانلوده و همیشه نگرانم اگر به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد باید چی کار کنم و از طرفی هنوز به بهترین روش برای Backup گرفتن از این حجم دیتا نرسیدم!
آیا دوستان پیشنهاد و یا راه حلی دارند؟

سلام
ببینید راه ک زیاد هست میتونید هاست دانلود دیگه بگیرید بکنیدش هاست بک آپ ، قیمت های هاست دانلود سون هاست هم واقعا به نفع هست ، حالا اگر میخواید هزینه هم نکنید میتونید از سرویس هایی مثل mega ک 50 گیگ میدن استفاده کنید
اگر هاست دانلودتون سرورمجازی باشه میتونید برنامه مگا رو نصب کنید و مشخص کنید خودش از پوشه دایرکتوری بک آپ بگیره8
شما ک 20 گیگ فضا هاست دانلودتون هست یکی از سرور مجازی های سون هاست رو بگیرید و از طریق iis دایرکتوری بروزر رو فعال کنید اونطوری هاست دانلود میشه خودش ، پهنای باند 20 گیگ اونقدر بالا نیست ک نگرانی هم بخواد باشه
از اونطرف بک آپ خودکار و راحت و همیشگی دارید

1 پسندیده

سلام
با mega چطور بک آپ بگیریم؟

من گوگل درایو وصل کردم از whm . با اینکه تنظیمات رو تغییر ندادم بک آپ هایی که هر هفته می گیره متفاوته

پوشه ایجاد شده به اسم 2020-05-24 وارد می شم دوتا پوشه میاد به اسم های accounts که داخلش فایل های بک آپ هست از اکانت های cpanel مثلا akanti.tar.gz
یک پوشه دیگه هست به اسم system داخلش system_files.tar هست محتویاتش هم:

یک هفته بعد بک آپ گرفته و پوشه ایجاد کرده 2020-05-31 داخلش فقط پوشه accounts و بک آپ های اکانت ها هست.
پوشه system و فایل system_files.tar دیگه نیست.

system_files.tar چی هست که بک آپ نگرفته ازش؟ - تنظیمات بک آپ whm رو چطور تنظیم کنیم که از همه موارد بک آپ بگیره؟

1 پسندیده

سلام ، مگا رو به whm تا حالا وصل نکردم روی سرورمجازی ویندوزی وصلش میکنم من ،
اما برای whm یه هاست دانلود دیگه تهیه کنید فکر میکنم مستقیم بشه من وصل نکردم اما مهندس کیان عزیز اگر امکانش هست ی توضیح به دوستمون بدید اگر میشه هاست دانلود رو مستقیم به whm وصل کرد @arash

2 پسندیده

بهترین روش حفاظت از فایلهای هاست دانلود ساخت یک آرشیو آفلاین در یک هارد در کامپیوتر خودتان می باشد تا در بروز هر گونه مشکل فایل ها را بصورت آفلاین داشته باشید و بتوانید درون ریزی کنید یا اینکه یک سرور حجیم تهیه کنید و اطلاعاتتان را در آن ذخیره کنید (در دو جا) بکاپ گیری از فایل های حجیم یکی از دغدغه ها کاربران می باشد و در این حالت بهتر است فایل هایتان را در چند جا نگه داری کنید. جهت سهولت در انتقال فایل نیز می توانید یک سرور ویندوزی خارج تهیه کنید تا مشکل دانلود و آپلود نیز نداتشته باشید

1 پسندیده