بهترین سرویس ارسال ایمیل چیست؟

سلام دوستان
میخواستم بدونم به نظر شما بهترین سرویس ارسال ایمیل چیست؟
من خودم بررسی کردم و به constant contact رسیدم.
نظر شما چیست؟ آیا mailerlite یا sender.net خوب هستند؟
لطفا یک سر به سایت constantcontact.com بزنید. در این سایت به نظر برای ارسال ایمیل هیچ محدودیت تعداد وجود نداره و مثلا با بیست دلار میشه به هر تعداد ایمیل که خواستی خبرنامه بفرستی.

سلام و درود

این سرویس های ایمیل از لحاظ امکانات و عدم مشکل با ایران بهتر هستن

sender.net

مابقی رو پیشنهاد نمی دم.

این سرویس ها هم تعداد ایمیل خوبی می ده

3 پسندیده

ما خودمون در سون هاست برای خبرنامه از sender.net استفاده می کنیم. بهترین سرویسی هست که بر اساس نوع استفاده ما شایسته بوده. اگر قیمتش براتون بالا هست می تونید از سرویس هایی مثل smtp2go.com استفاده کنید. ما از این سرویس برای اطلاع رسانی ها و ایمیل های سیستمی استفاده می کنیم.

3 پسندیده

ممنون @arta
اونجور که فهمیدم smtp2go هم سرویس smtp هست و هم برای ارسال به لیست گروهی میشه ازش استفاده کرد، درسته؟

سرویس SMTP با سیستم خبرنامه ای مثل سندر دات نت متفاوت هست.
سرویس SMTP قابلیت استفاده از مشخصات SMTP رو برای شما فراهم می کنه. در این حالت می تونید نرم افزار های تحت وب یا غیره رو با استفاده از این اطلاعات مجهز به ارسال ایمیل کنید.

مثلا با نصب افزونه SMTP در وردپرس و با استفاده از مشخصاتی که از smtp2go دریافت کردید تمامی اطلاع رسانی های وردپرسی رو مدیریت تغذیه کنید.

برای استفاده از سیستم های خبرنامه ای می تونید از اسکریپت هایی مثل acellemail استفاده کنید.

3 پسندیده

درود sender خوبه اما خوب من با MailChimp بیشتر کنار میام ، برای کارهای کوچیک پلن رایگان هم داره!
پلن فری 12000 ایمیل در ماه به همراه لیست 2000 عضو رو اختصاص میده به مشتری ، پلن های بیشتر از این هم قیمت های خوبی دارن

3 پسندیده

میلرلایتو با هیچی عوض نمیکنم ، قابلیت هایی که به شما میده هیچ سرویس ایمیل مارکتینگی به شما نمیده

ممنون از توضیحات.
1-هاست ایمیلی که تو سون هاست به فروش میشه قابلیت smtp داره که با acellmail یکپارچه بشه؟
2-برای سرور مجازی که سایتی روی اون قرار داره هم میشه این تنظیمات smpt واتصال به اسکریپتی مثل acellemail ممکن است؟
در کل هدف اینه که برای خبرنامه و ایمیل مارکتینگ از سرویس خودمون به جای سرویس هایی مثل mailchimp و غیره استفاده کنیم

1 پسندیده

هاست ایمیل ارایه شده در سون هاست تنها جهت ارتباطات طراحی شده و ارسال ایمیل گروهی یا تبلیغاتی با این محصولات غیر مجاز است.

سلام آرتا جان
با smtp به وردپرس میشه متصلش کرد؟
مشکلی که از این جهت نداره؟

سلام حسین جان

تا زمانی که استفاده تبلیغاتی و دسته جمعی نباشه و صرفا برای Notification و اطلاع رسانی استفاده بشه مشکلی نخواهید داشت. سوء تفاهمی که برای خیلی از کاربران بوجود میاد اینه با هاست ایمیل می تونن به تعداد مجاز ایمیل در روز مجاز هستن هر نوع ایمیلی رو با هر تعدادی ارسال کنن.

سرویس ایمیل بیشتر مثل G-suit یا Exchange Microsoft هست. امکان برای ارسال ایمیل روزانه، مکاتبات روز به روز، ارسال اطلاعیه و غیره… حتی این شرکت های غول دنیای فناوری اجازه چنین استفاده ای رو نمیدن. این هم اینطور نیست که ما 24 ساعته مانیتور می کنیم، اگر استفاده bulk صورت بگیره، سیستم به صورت خودکار مسدود می کنه. طوری طراحی شده که استفاده روزانه با استفاده ایمیل انبوه و پترن هایی که داره رو تشخیص میده.

1 پسندیده