بهترین سیستم و افزونه آمارگیر وردپرس

سلام یک افزونه امار گیر وردپرس دوستان معرفی کنن که دقیق باشه گوگل انالیزر هم که کار نمیکنه هر کاری میکنم نمیشه api گرفت
یکی معرفی کنید که خوب جواب بده سرعت سایتم پایین نیاره

سلام هادی جان ،
ببینید من به هیچ عنوان استفاده از افزونه رو پیشنهاد نمیکنم !
به یقین میگم دوتا سرویس قدرتمند آمارگیری در طور کریر وبم دیدم ، یکیش گوگل آنالیتیکس بود ک متاسفانه اذیت میکنه سایت های ایرانی رو باعث افت شدید سرعت سایت میشه چون یه تاخیر داره با آی پی ایران!
اما یه سرویس معرفی میکنم که واقعا به عنوان بهترین ابزار آمارگیری وب سایت نامیده میشه رو حق میدم بهش ، قدرت عالی ، ریز امار ، دقت بالا و سرویس دهی بی نظیر و در عین حال تمام رایگان و بدون کوچکترین تبلیغ.
حتما تست کنید خیلی روون هست افزونه وردپرس داره ک برای اضافه کردن کد به سایت مشکل نخورید ، هیچ مصرفی از منابع سرور شما نمیشه و بدون قطعی ازش استفاده خواهید کرد .
سوالی بود در خدمتم ، موفق و پیروز باشید

1 پسندیده

این که تازه دارن میسازنش چیزی خاصی نداره

سیستم آمارگیر چ چیزی باید داشته باشه ؟ تمام ابزار اصلی آمارگیری توشه

1 پسندیده

نه منظورم اینه درست راه نیفتاده افزونه چیزی نداره

افزونه وردپرس داره اما اینکه توی پنل سایت آمار رو نشون بده بنا به برنامه ریزی های خود مجموعه در دسترس نیست و باید از خود پنل سایت مربوطه چک کنید ، اما در کل چون سرور در داخل ایران و جاهای دیگه دنیا داره مشکل لگ و تاخیر اولیه موقع ورود کاربر در کار نیست ، یعنی شما دقت کنید با ای پی ایران آنالیتیکس یه تاخیر ایجاد میکنه ، اما اگر دقت کنید این سرویس شما با آی پی ایران بری آمارگیر از سرور ایران برات کار میکنه و تاخیری نداری ، با ای پی آلمان بری از سرور آلمان باز هم تاخیر نداری و… ، این یه آیتم شدیدا مفید و عالی هست برامون.

2 پسندیده

image

متاسفانه بنظر آمار درستی نمیده.
من کد چت انلاین رو تو سایت گذاشتم که یوزری انلاین میشه متوجه میشم، و میتونه چت کنه، و همون لحظه statsfa رو باز کردم و اصن متوجه انلاین بودن اون 2 نفر نشده!