بهترین سیستم پنل پیامکی در ایران

سلام به همه سون هاستی ها
من میخواستم یه پنل پیامکی برای سایتم تهیه کنم ولی نمیدونم از کجا تهیه کنم
دوستان اگه تجربه خوب و نظری در این زمینه دارن حتما کامنت کنن تا من از همون سرویس استفاده کنم.

1 پسندیده

سلام ، ببینید ابوالفضل عزیز ما اینجا اصلا نمیتونیم برندی رو معرفی کنیم یا بگیم بهترین اینه!
اما دوستانی که استفاده کردن از سیستم های مختلف بد نیست تجربه شون رو بدون لینک از سایت یا تخریب و تعریف از کسی بگن !

2 پسندیده

ممنون دستتون درد نکنه :rose:
خوب اگه اینجا اینارو مطرح نکنیم پس کجا مطرح کنیم
بالاخره یه جا باید باشه که تجربه های خوب و بدمون رو مطرح کنیم تا اگه خوب بود به دیگران پیشنهادش بدیم و اگه بد بود دیگه دیگران اشتباه مارو نکند.
چه جایی بهتر از اینجا که این همه وب مستر هستن و مدیرای حرفه ای مثل شما داره

1 پسندیده

سلام
از رایگان اسمس حقیقتا چندباری تو بازه چندماهه زنگ من میزدن که ازشون خرید کنم و این حرکتشون خوب و جالب بود که پیگیری میکنن،
منتها بعد مدتی من کلن رفتم سمت ملی پیامک، اونم چند دلیل داشت:

1. api های خوبی برای وب سرویس دارن ارائه میدن توی github هم به 14 زبون نمونه کد دارن.

2. افزونه texteller رو دارن و بروزرسانی میدن بهش که بخوبی با وردپرس و ووکامرس هماهنگی داره و تو اپدیت های بعدی با گراویتی فرم هم هماهنگی خواهد داشت.

3. یه افزونه پیامک گراویتی فرم هست تو مخزن وردپرس که فقط با ملی پیامک کار میکنه. (البته اگه افزونه قبلی رو بروزرسانی کنن دیگه به اینم نیازی نیست)

4. خدمات خوب و متنوعی دارن، یعنی چیزی کم نداری توی پنل، میتونی بری مقایسه پنل ها و تعرفه هاشو ببینی.

5. در کل باهات راه میان و هواتو دارن، زیاد حرص پول و پیامک رو نمیخورن.(#تجربه_شخصی)

6. اگه هم بری ازشون پنل های شرکتی، تجاری و … بخری ضمن اینکه هزارتا پیامک رایگان به خودت میدن، به منم هزارتا میدن خخخ :slight_smile: البته به شرطی که من بهشون بگم که از طرف من ثبت نام کردی

باقی دوستان هم اگه تجربه ای دارن میتونن بگن.

رنگینه

رنگینه با 10 تا پنل دیگه(شاید بیشتر) api یکی هست مثل فراز اس ام اس و ژیاک و آی پی پنل و…
هرجا اسم هر کدومشون رو دیدی اطلاعات اصلیت رو بزن کار می کنه.
کیفیت و پشتیبانیش هم خوبه

خواهش میکنم اما اگر بخونید دقیق متوجه میشید ک عرض کردم طرفداری - تخریب و یا لینک به هیچ سایتی نباید بشه و فقط تجربه میتونن بدن در غیر این صورت نظم انجمن زیر سئوال میره !
برای همین در حد تجربه میشه انجام داد :heartpulse:

ابولفضل عزیز
سرویس های پیامکی ایران ، عموما دوروبر تعداد انگشت شماری سیستم (حدود 10 تا) میگرده و ما عمدتا نماینده های اون ها و جاهایی که از اون سیستم ها استفاده میکنن رو میبینیم!
به نظر بنده از بین این تعداد انگشت شمار سیستم های پیامکی ، سیستم IPPANEL با قدرت و اختلاف از بقیه بهتر بوده و تونسته خدمات خیلی خوبی به کاربران استفاده کنندش بده و تعداد کاربران زیادی رو به سمت خودش جذب کرده.
پیشنهاد میدم حتما از این سیستم هم استفاده فرمایید و با بقیه سیستم های موجود مقایسش کنید، نمایندگی های این سیستم در ایران خیلی زیادن و به نظر من مهم تعرفه و امکانات هر کدوم هست که شما باید بهش توجه کنید و بهترین تعرفه با امکانات مورد نیاز خودتون رو استفاده کنید، شخصا از نمایندگی نقش روز IPPANEL استفاده میکنم که خداروشکر در این چند سال کاملا جواب گوی نیاز های بنده بوده و پشتیبانی خیلی خوبی داشته.

با سلام
تا اینجا که دوستان گفتن ملی پیامک خوبه
اگه دوستان از شرکت هایی نظیر sms دات ir و رایگان اس ام اس دات com یا پیام رسان دات com یا غیره استفاده کردند ممنون میشم نظرشونو بگن
یک دنیا تشکر

دوست عزیز پیشنهاد میکنم سراغ ملی پیامک نروید! بنده با این شرکت تجربه داشتم و بعد از 2 3 روز به زور تونستم پولی که برای 30 روز برمیگردونن رو 60 درصدش رو بگیرم!! شما به سراغ سرویس هایی که از ippanel استفاده میکنن برید بنده از فراز اس ام اس گرفتم و واقعا هیچ نقصی تو کارشون نیست و حتی خیلی مشکلات رو میاد رو سایتت و خودشون حل میکنن. به نظر من دور ملی پیامک رو خط بکش

2 پسندیده

سلام. ممنون از راهنماییتون
فراز واقعا خوبه هرچند همین چند هفته پیش افزایش قیمت داشت
منم از فراز تهیه کردم

1 پسندیده

درود
بهتره بگید که چرا خواستید پولو پس بگیرید؟ و دلیلش چی بوده!
خود گوشی ایفون هم یه سریا خوششون میاد یه سریا نه، ولی کسی نمیتونه بگه نه شما نخر!

بصورت کلی میگم بهتره اعتراض یا رد یچیزی جزئی‌تر و بادلیل باشه که به ذهن مخاطب یاری بده

من از ملی پیامک سرویس گرفتم چند روز بعدش کاهش قیمت داشتن که من تیکت زدم گفتم من تازه خریدم فوری کمش کردین؟ برام 3000 پیامک رایگان دادن. ضمن اینکه مشکلاتی با پلاگین داشتم و هر موضوعی بود پیگیری خیلی خوبی داشتن و برام حلش کردن از لحاظ پشتیبانی من که مساله ای ندیدم.

برا فسخ قرارداد همه جا قوانینی وجود داره، مثلا شما هزینه خطی که گرفتی رو ازت کم میکنن بقیشو میدن. یا حتی تو سون هاست شما هزینتو پس میگیری ولی باید مجدد از همینجا خرید کنی.

شرکت‌ها پا به پا هستن زیاد وسواس به خرج ندین، اونی هم که میگه پیامکی 13.8 تومن میگیرم بعد بری سمتش می بینی برا ایرانسل 35 درصد بیشتر میگیره، 1 تومن هم برا مالیات میگیره، باز میشه همون قیمت جاهای دیگه.

الانم ippanel گرفتم اونم خوبه راضیم هرچند پنل قشنگی ندارن. ممکنه بعدی برم سمت فراز اسمس.

2 پسندیده

حتی همین الان هم شماره منو به تبلیغاتشون اضافه کردن و پایین پیام هم لغو پیامک با ارسال mno داره اما تا حالا 10 بار mno رو بهشون پیامک زدم و باز هم تبلیغ ملی پیامک قطع نمیشه! دیگه حوصله زنگ زدن و شکایت هم ندارم اما بازم ادامه پیدا کنه مطمئنن این کار رو میکنم.

1 پسندیده

این پیام رو حذف کردم دلم نمیاد بهشون ضربه بزنم همین که دوستان بهمون اعتماد کنن کافیه

1 پسندیده

درود
دوست عزیز ، فراز اس ام اس ، خودش یکی از نماینده های ippanel هست و از لحاظ ظاهری و امکانات ، فرق خاصی با دیگر نماینده ها ندارد.

3 پسندیده

سلام دوستان
من چندین پنل رو امتحان کردم ، ولی ب نظرم رویز اس ام اس و جَک اس ام اس پشتیبانی عالی دارن
حتی اگر راضی نباشید تمام پول رو برمیگردونن
البته تجربه شخصی بنده هست

1 پسندیده

سلام @Mohammad_ali11 عزیز :slight_smile:
خوش آمدی به انجمن سون هاست.

از اینکه تجربه خود رو با ما به اشتراک گذاشتید از شما سپاسگزاریم.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
بنده از یکی از نمایندگی های ippanel - ناکس اس ام اس دارم استفاده میکنم تا حالا که راضی بودم و مشکلی نداشتم.قیمت شون هم منصافانه هستش نسبت به خیلی جاها
البته با چند شرکت دیگه هم کار کردم که راضی نبودم و نمیخوام اسمی ازشون ببرم.

2 پسندیده

درود
اول Payammatni

بعدش
ippanel

اطلاعات بیشتری خواستین در خدمتیم…

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
تو این 3 سال من ملی پیامک و اس ام اس دات ای ار رو رو تست کردم
اون زمان که اول کارم بود به شدت کار کردن با این سرویس ها برام سخت بود و نمیتونستم کارهای مد نظرم رو باهاش انجام بدم
تا اینکه با ippanel آشنا شدم واقعا پنل راحتی داره و کار کردن باهاش آسونه
یکسری از افزونه های مکمل برای ارسال پیامک (با خوده افزونش) هم رایگان در اختیارت میذاره
(WHMCS / گرویتی فرم / پیامک ووکامرس / پیامک وردپرس و چندتا افزونه دیگه)

1 پسندیده