بک لینک با کیفیت

سلام دوستان

همونطور که مستحضر هستید هزینه رپرتاژ توی سایت های با اتوریتی بالا واقعا بالاست خصوصا برای سایت های تازه تاسیس. درواقع دردی که ما بهش دچار هستیم الان.

ما الان در حیطه تخصصی خودمون که سلامت و پزشکی هستش داریم فعالیت میکنیم ولی خب برای رپرتاژ و بک لینک های مرتبط واقعا برای مایی که در شروع هستیم یک جورایی شدنی نیست.

سایت مرتبطی نمیشناسید که در قالب پست مهمان یا تولید محتوای اختصاصی براشون لینک بدن؟
یا راهی برای بک لینک با کیفیت و مرتبط؟

ممنون

فقط کافیه تو انجمن جستجو کنید.

4 پسندیده

ممنون.
بله این هارو همه اوکی کردم ولی این ها مرتبط نیستن و لینک های پروفایلی و کامنتی خیلی ارزش جالبی ندارن نسبت به یه لینک پویا و مرتبط

تو ایران از آب کره میگیرن. تنها سایتی که فکر می کنم انرژی گذاشتن توش ارزشی داشته باشه سایت ویرگول هست. باقیش یا پر از محتوای اسپم هست، یا بعد مدتی غیب میشن و زحمات شما هم باهاش.

بک لینک خوب یعنی هزینه کردن. ماهی یه بک لینک پولی در قابل یک ریپورتاژ دریافت کنید بهتر از ۲۰۰ تا بک لینکی هست که از این روش بدست اومده. خودم شخصا خیلی وقت گذاشتم رو این موارد اما به این نتیجه رسیدم که برای کیفیتی که نتیجه مثبت به دنبال داره باید هزینه کنم.

شاید دوستان منابع بهتری برای ارایه داشته باشن.

6 پسندیده

یه سوال دیگه که هست، برای یه سایت محتوایی این شکلی من ، کلا اگر بابت رپرتاژ و اینا کاری انجام نشه اصلا امیدی به پیشرفت هست ؟

سلام و درود

طبق صحبت های @arta عزیز؛ در ایران شما کمتر سایتی می تونین پیدا کنین که با روش های پست مهمان و… به شما بک لینک بدن و قطعا اگر هم این اتفاق بیفته بعدی مدتی از بین می رن و مشکلاتی سئویی براتون پیش خواهد امد.

سایت ویرگول و مداد قطعا می تونه بهتون کمک کنه، ولی خب شاید به اندازه کافی نباشه.

به نظرم شما رپورتاژ هایی با قیمت های مناسب و سایت رده متوسط پیدا کنید تا کم کم رشد کنید. همچنین فعالیت در شبکه های اجتماعی رو جدی بگیرید که سینگال های خوبی می تونه به گوگل بده، این طوری اگر نخواین هزینه کنید روند پیشرفت تون کمی کند میشه. ولی همین موارد رو اگر انجام بدین رشد صعودی پیدا خواهید کرد و حدودا بین 3 الی 6 ماهه بهتر دیده می شین.

به نظرم محتوای خوب و عالی تولید کنید، در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید، به هدفی که دارید می رسید، نگران نباشید.

همچنین پیشنهاد می کنم این موارد رو گوش کنید بهتون کمک می کنه (چرا که محتوای خوب؛ خودش در رشدتون کمک می کنه و انجام این موارد می تونه بیش از 60 درصد پیشرفتتون رو سریعتر کنه)

7 پسندیده

بسیار سپاسگزارم از توضیحات کاملتون. ممنون

2 پسندیده

سلام و ارادت
بک لینک های رایگان فقط نقش مکمل رو دارن و به تنهایی نمی تونند اون نیاز شمارو برآورده کنند ، نمیشه گفت ضعیفن اما دریافت بک لینک رایگان که بتونه کمک زیادی بکنه یک سری اصول و قوانین داره و در کنارش بک لینک مرحله 2 و 3 میخواد که این خودش زمان زیادی میخواد ، پس بازم باید هزینه کرد برای بک لینک های مرحله 2 و 3

در مورد مرتبط بودن هم زیاد زوم نکنید رو این مساله ، این رو نمیدونم کی جا انداخته که بک لینک باید حتما مرتبط باشه ، کلا این حرف درست نیست.

همونطور که آرتا عزیز گفتن تا خرج نکنیم تو رتبه های بالا سخته پیدا شدن ، مخصوصا سر کلمات کلیدی خاص

شخصا به این حرفم ایمان دارم ، تا خرج نکنی تو گوگل کلا دیده نمیشی

موفق باشی

4 پسندیده