بیرون زدگی عکس ها

بله الان درست شد من خواتم اعمال کنم گفتم شاید تو فایل های css هم به این شکل نوشته شده مشکل رفع شد ممنونم ازتون اقای وزیری.

یه مشکل دیگه هم هست وقتی یه محصول مثلا cdkey خرید میزنید خوب اگه بخش تسویه حساب که برید گزینه تعداد خرید داره برای کم زیاد عددش کم زیاد میشه ولی تو تسویه حساب اعمال نمیکنه مثلا 1 دونه برابر 5هزار تومن وقتی میکنی اون عدد ازونا 2 تا 10 تومن نمیکنه برای این هم راه حل دارید یا منتظر بمونم این قالب خیلی بدرد نخور پاسخ بدن که الان 7 روز مارو معطل کردن. ممنون میشم این مشکل مارو هم کمک کنید.

سلام

در صفحه سبد خرید منظورتونه که تعداد رو افزایش میدید پس از بروزرسانی اعمال نمیشه، درسته؟

شما یک خطا در کنسولتون دارید در این صفحه:

بله دقیقا عمل نمیکنه یدونه اینه یدون برگه ثبت اگهب اکانت که کلا اعمال نمیشه مثل این و همینطور همه محصولات وبسایت وقتی enter میزنی متنی که مینویسی خط بعد بره نمیره کلا مشکلات قالب ما همین که پشتیبان متاسفانه ضعیف و خودم سیستم خوب نیست و کامل بلد نیستم که ادیت کنم. ممنون میشم بگید چطوری حلش کنم.

ممنون میشم راه نمایی کنید
چطوری حلش کنم.

سلام

در ارتباط با مشکلات قالبتون با نویسنده تماس بگیرید، اگر پاسخگو نیستند از طریق سایت فروشنده پیگیری کنید و اگر بازهم پاسخگو نبودند، ثبت شکایت در اینماد کنید.
برای مشکل صفحه Cart، کلیه افزونه های جانبی غیر از ووکامرس رو غیر فعال کنید و بررسی کنید.
احتمال تداخل با افرونه های دیگه و دریافت خطای JS وجود داره.

1 پسندیده

متاسفانه 6 روز بود میخواستن بروز کنن قالب و این مشکل رو هم حل کنن هم صفحه card و هم صفحه ثبت اگهی و اون خطا ک دیدیم 6 روز جواب نمیدن درخواست زدیم قالب جمع کردن از کمک راهنمایتون ممنونم.

1 پسندیده