تاثیر پارک دو دامنه یا بیشتر

با سلام خدمت همگی
میخواستم بدونم پارک چندین دامنه روی یک سایت برای سئو مشکل داره ؟ آیا این کار مشکل ساز میشه ؟
مثلا سایت اصلی من www.razishop.com هستش و الان www.razishop.ir هم پارک شده
الان بحوام www.razi.com وwww.razi.ir رو پارک کنم
اتفاقی برای سئو میفته ؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن رو بگن
ممنون از همگی :heart:

اگر به دامنه اصلی به سایت ریداکت شود تا جایی که من می دونم خیر

1 پسندیده

سلام منصور جان ، پارک دامنه رو با ریدارکت انجام بدید یا بااددامین ریدارکت 301 کنید ، الان فکر کنم هر کدوم جدا با یک محتوا باز میشن ک خوب اینکار منفی شدیدی دارید به محتواتون میدید دامنه های دیگه رو ریدایرکت 301 کنید ترجیحا wildcard که لینک به لینک به صفحه مورد نظر هدایت بشه تا اعتبار تقسیم شده رو متمرکز کنید روی دامنه اصلی !
موفق باشید

1 پسندیده

سلام پیرو تکمیل صحبت های خانم @Angel خدمتتون عرض کنم عملا من خودم علاقه ای ندارم برم بیستا دامنه بخرم همشونو ریدایرکت کنم به سایت اصلیم.
دوتا پیشنهاد دارم
پیشنهاد اول دامنه هارو روی سیستم های وبلاگی ست کنید مثل بلاگفا و … اونجا فعالیت کنید با موضوع مرتبط با سایت خودتون بعدا میتونید مقالات سایت اصلی رو توی همین وبلاگ ها بزارید که لینک فالو با کیفیت میگیرید البته نباید زیاده‌روی کنید.
پیشنهاد دوم مجموعه بزرگی مثل سون هاست یا جاهای دیگه میگه اسم برندم برام مهمه پس چیکار کنم میام هرچی دامنه با هرچی پسونده میخرم (صرفه اقتصادی باید داشته باشه) بعدش هیچکاریش ندارم فقط خریدمش که یه روز یکی نیاد از اسمم استفاده کنه. چون اینجا ایرانه یکم سخته بخوایین قوانین کپی رایت و این چیزارو جلشو بگیرید.
درکل دامنه رو توی هاستتون نگه ندارید همون پارک دامنه.
موفق باشید

1 پسندیده