تاپیک افزونه نمونه کار - Portfolio Post Type

سلام به همگی

چند وقتی بود دنبال افزونه برای نمونه کار بودم که پست تایپ جدید به وردپرس اضافه کنه، دسته بندی و برچسب داشته باشه و درکل یه چیزی مثل نوشته خوده وردپرس بصورت جداگانه داشته باشم.
بعد از سرچ هایی که زدم دیدم بهترین افزونه ای که پست تایپ اضافه میکنه و آپشن هایی که میخوام رو داره افزونه Portfolio Post Type هستش.

ppt

مزیت مهم دیگه این افزونه اینه که رایگانه و آخرین نسخش رو میتونید از مخزن وردپرس دانلود کنید

فقط یه موردی که داره اینه که 1 ساله اپدیت نداده (البته فکر نمیکنم احتیاج به اپدیت داشته باشه چون کارش مشخصه)

و یک خوبی دیگه ای داره شما میتونید با صفحه ساز براش قالب درست کنید. نمونه کار یا نظرات مشتریان درست و حسابی باهاش اوکی کنید.

حالا من این تاپیک رو باز کردم که اگر کسی نیاز به راهنمایی داره یا مشکلی داره اینجا باهم حلش کنیم

2 پسندیده

حالا دوستان برنامه نویس!

سوال یا بهتر بگم مشکل اول رو خودم با این افزونه دارم

من میخوام هم نظرات مشتریان و هم نمونه کار هامو با 2 دسته بندی متفاوت در این پست تایپ قرار بدم

ولی مشکلی که دارم این هستش که توی url تمامی پست هایی که با این افزونه میذاری
ex.ir/portfolio

رو قرار میده و مثل ووکامرس در پیوند های یکتا تنظیماتی هم نداره که بشه پیوندش رو تغییر داد

حالا من اگر بخوام “portfolio” رو عوض کنم یا کلا از url حذفش کنم راه حل چیه؟

1 پسندیده

سلام خدمت شما
به مسیر فولدر افزونه مذکور > فولدر includes > فایل class-portfolio-post-type-post-type.php میروید
فایل نام برده شده را باز میکنید
لاین 74 این فایل را پیدا کنید
مطابق تصویر زیر

مقدار روبروی slug را که در تصویر portfolio درج شده ویرایش کنید و هر آنچه مدنظرتون هست قرار دهید
این مقدار همان لینک خروجی نمونه کار های شما میشود

6 پسندیده

مرسی @Hosein جان لطف کردی

امکان این هست که کلا اون کلمه رو پاک کنم ؟ یعنی توی url دیگه نباشه
یا اینکه بتونم دسته بندی رو در ادامه بیارم
sample.ir/portfolio/web-design/test1
sample.ir/portfolio/app-design/test1

1 پسندیده

سلام خسته نباشید
من یه قالبی رو استفاده میکنم که خودش دارای این گزینه هست ولی الان وقتی دکمه بیشتر رو میزنم می‌ره به صفحه خطا، در حالی که لینک همون لینک قبلی هست ، کسی میدونه مشکل چیه

کنسول رو باز کنید بعد وقتی روی دکمه نمایش بیشتر کلیک می کنید، مشاهده کنید که خطای تولید شده چیه. چون متن خطا رو اینجا ضمیمه کنید.

مرسی از لطفتون
چقدر خوبه که این انجمن هست تا تازه کار هایی مثل من بتونیم از دانش شما دوستان کاربلد استفاده کنیم.

1 پسندیده