انجمن سون هاست

تجربه شخصی : قالب نال شده نخرید

سلام

چشمتون روز بد نبینه ما رفتیم ی قالب نال شده خریدیم اینم وضعیتمونه :upside_down_face:

3 Likes

سلام و ارادت
بله دقیقا ، چندباری خود من تو همین انجمن سون هاست اشاره های کوچکی کردم که حداقل ۹۹٪ قالب هایی که تو مارکت های ایرانی فروش میره از سایت های خارجی دانلود میشه ، بدون بازنگری در کدها ، یک فایل ترجمه فارسی اصافه میشه و علی برکت الله به فروش میرسه.
یک محاسبه ساده بکنیم
قالب ایمپرزا قیمتش هست ۵۹ دلار ، ما میگیریم ۶۰ دلار که کارمزد خرید از داخل ایران هم حساب کرده باشیم . قیمت دلار میانگین ۲۵۰۰۰ تومان در نظر میگیریم

60×25000= 1,500,000 تومان

اگه دونه ای ۵۰ هم بفروشه باید ۳۰ عدد بفروشه تازه خرجی که کرده در میاد. شما حالا در نظر بگیر نصب داره ، پشتیبانی داره ، سر و کله زدن با کاربران اماتور داره و…
وقتی اینجوری نگاش میکنی میبینی هیچ فایل اورجینالی تحویل داده نمیشه.
البته قالب ایمپرزا فروش بالایی داره و شاید تک و توک قالب های پر فروش اورجینال پیدا بشه ولی سایر موارد همه از دم همین نسخه های رایگان تو نت هست که به فروش میره.

و یک نکته جالب بگم بارها دیدم سایت های بزرگ چه شرکتهای بزرگ و مطرح چه سایت های مطرح از همین قالب ها استفاده میکنن و بارها پیام و یا ردایرکت عین شما رو داشتن.

اگه میخواید از قالب های خارجی استفاده کنید سعی کنید از قالب ها و افزونه هایی که تو انجمن سون هاست هست و ندا خانم میزارن استفاده کنید ، من چند مورد رو چک کردم و کاملا سالم هستن و فایل مخربی ندیدم.

اگه نتونستید مشکل رو حل کنید بفرماید تا با کمک دوستان حلش کنیم
ارادت

4 Likes

اینو بررسی کنید مشکل تون حل میشه:

کسانی که قالب جنه را دارن سایت همشون با خطای نال بودن مواجه شده برای حل این مشکل

کافیه وارد هاست بشید و سپس این فایل رو باز کنید

wp-content/themes/jannah/inc/style.php

خط شماره 2581 که حاوی کد زیر هست رو پاک کنید و فایل رو ذخیره کنید تا مشکل حل بشه

add_action( 'init', 'jannah_theme_custom_styling' );

این موضوع هیچ ربطی به نال و کرک بودن قالب نداره و کلا قالب بدون لایسنس و کرک تا قبل از این کار میکرد و حتی روی قالب های اورجینال بدون لایسنس هم این اتفاق افتاده وگرنه قالب هیچ مشکلی پیش نمیاره و این پیام فقط یه کمپین تبلیغاتی با پرسه برای فروش بیشتر قالب

لطفا نتیجش رو اعلام کنید

4 Likes

ممنون از راهکار، مشکل با آپدیت ارسالی توسط پشتیبانی حل شد. ولی من دیگه دستمو داغ کنم برم همچین چیزی بخرم :smile: