تداخل افزونه دیجیتز با راکت

با سلام.
از افزونه wp rocket برای کش کردن و از digits برای ورود کاربران استفاده می کنم ولی متاسفانه در بعضی موارد و برای بعضی از کاربرها پیام با عنوان و توضیح خطا ظاهر میشه و نمی تونن وارد بشن. در قسمت css و جاوا اسکریپت هم استثنا کردم و حتی کلا این قسمت رو غیرفعال کردم در راکت، ولی باز هم جواب نمیده.
دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم. با تشکر

1 پسندیده

****. برو برنامه نویسی یاد بگیر و با لاراول برای خودت سایت بزن. پیشرفته تر از این چیزایی هم که میگی رو میشه با لاراول و با چند خط کد پیاده کرد

1 پسندیده

سلام
@amirhossein95b امیرحسین جان هرچقدرهم لاراول خوب اما درحال حاضر بحث حل شدن مشکل ایشون هست دوست من
دوستان اگر این مشکل رو داشتن ممنون میشم بگن
@Rahim @mohammad @mohammadh @Meysam_Kiani @Hosein @honarvar

3 پسندیده

سلام عرض ادب، سپاسگزارم از سرکار خانم @Angel
دوست عزیز یکی از دوستای منم این مشکل رو داشت با پشتیبانی افزونه که صحبت کردیم گفتن باید تیک گزینه کش موبایلی رو توی افزونه راکت غیرفعال کنید.
بعد اینکه گزینه کش شدن نسخه موبایل رو برداشتیم مشکلمون حل شد. شماهم تست کنید احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه.

2 پسندیده

با تشکر از دوستان عزیز که نظرشون رو در این رابطه گفتن

اتفاقا شروع کردم به یاد گرفتن. وردپرس همون قدر که می تونه کار راه انداز باشه و سریع بشه یه سایتی رو باهاش بالا آورد همون قدرم عذاب آور می تونه باشه بعضی جاها. ولی تو این پروژه یجورایی مجبورم از وردپرس استفاده کنم.

ممنون ندا خانوم :pray: :pray: :pray: :pray:

ممنون که وقت گذاشتین و راهنمایی کردین. در مورد تنظیماتی راکتم کلا این مورد رو تیک نزده بودم.

دوست من. من از نحوه بیان ایشون فهمیدم برنامه نویس هستن و به نظرم مشکل ایشون باید یه جورایی حل بشه. ولی میخوام بگم که دلخوش نباشید که وردپرس نیاز شما رو برطرف میکنه. وردپرس فقط برای ساختن وبلاگ خوبه.

1 پسندیده

من خودم کسی هستم ک تمام زبان هارو دوست دارم الان مانورم رو جنگو هست اما این نمیتونه دلیل بشه قابلیت های وردپرس رو نادیده بگیریم ، چون تا بخوایم بهش برسیم خیلی کار داریم ،
در هر حالت وردپرس کاربر محور هست و از ی بلاگ ساده تا یه فروشگاه بزرگ یا سایت های شخصی و … رو جواب میده حتی انجمن های بزرگی هم باهاش دیدم !

1 پسندیده

با همه این امکانات، یه مشکل خیلی بزرگ داره. اونم اینکه تداخل قالب و افزونه ها غیر قابل تحمل هستن. حالم آدم رو از وردپرس به هم میزنن. شاید دلیلش اینه که من میخوام سایت وردپرسیم رو به لاراول تبدیل کنم

1 پسندیده

همیشه تا بوده همین بوده! من خودم اوایل خونه مون سمت پایین تهران بود میگفتم خیلی خوبه محلمون تهرانه ، اومدیم سمت انقلاب گفتم اه پایین چیه چطوری زندگی میکنن ، اومدیم بالاتر میگفتم چطور توی انقلاب مردم نفس میکشن ، بزرگتر که شدم دیدم توی همه اش میشد زندگی کرد فقط ماییم که توی شرایط بهتر فکر میکنیم توی قبل نمیشد نفس کشید ، اینجام همینه ، لاراول ، جنگو عالین بی نظیر ، گفتم من خودم دارم جنگو کار میکنم و سایت جدیدی میخوام باهاش بزنم ، ولی قبول کنیم وردپرس هم محیط خوبی بود دوست شماره یک همه وب مستر ها بوده نباید فراموشش کنیم ، هر روزم بهتر میشه فقط توسعه دهنده ها هستن که واقعا ضعیفش میکنن با قالب های ضعیف و باگ های بی شمار افزونه ها!!!

3 پسندیده

با ندا خانوم کاملا موافقم، وردپرس خیلی جاها خیلی قوی و کار راه اندازه و اگه بخوای با کد نویسی سایت مشابه اون رو بیاری بالا خیلی زمان زیاد و تخصص می خواد ولی وردپرس یه سایت خوب رو میشه تویه زمان خیلی کم بیاری بالا به خصوص تو زمینه هایی که عمومی ترن مثل فروشگاه ها و قالب خبری. به خصوص برای کسب و کاری که شروع فعالیتشه واقعا رقیب نداره. ضمتن اینکه آپدیت هایی که میاد گاها امکانات خیلی خوبی رو بدون دردسر اضافه میکنه.
بحث تداخل افزونه ها و محدودیت هایی که گاها بهش می خوریم خیلی وقتا روی مخه مثل موردی که الان برای من پیش اومده، اما با وجود این مسایل واقعا کارم رو راه انداخته. اگه بخوام مشابه سایت فعلیم رو با کدزنی بیارم بالا واقعا مسیر طولانی و سختی دارم. البته به فکرش هستم که اینکار رو انجام بدم ولی زمان قابل توجهی الان جلو افتادم و سایتم فعاله الان.

2 پسندیده

بله منم همین رو میگم. الان چند روز پیش رفتم یه افزونه 60 تومنی گرفتم اومدم اندختم رو سایت تداخل ایجاد کرد با قالبم. نمیدونین که آدم چه حالی پیدا میکنه اون لحظه

1 پسندیده

با فریمورک ها کار کنین. حتما لازم نیست از صفر بزنین. میتونین با لاراول بزنین. لاراول براتون امنیت میده. احراز هویت اضافه میکنه. سیستم لاگین و رجیستر آماده اس. سیستم تمپلیت انجین blade داره که خیلی عالیه. لاراول، لاراول میکس رو داره که پروژه ات رو بهینه میکنه. جز ادمین، کسی رو به پنل مدیریت راه نمیده. قابلیت pagination رو با 3 خط اضافه میکنی. با کمک لاراول و Vue js هم میتونی یک سایت SPA فوق العاده قدرتمند و پر امکانات مثل اینستاگرام بزنی. حجم کدش هم پایینه. زمان زیادی هم نمیخواد

2 پسندیده

سلام. پیشنهاد می کنم افزونه کراسنو رو بررسی کنید
با یک کلیک جایگزین دیجیتس میشه و برای همیشه راحت میشید
kerasno دات کام

1 پسندیده